Zaklatnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztályban én vagyok a fekete bárány. A csajok kitaszítanak, mert a "menőknek" nem hódolok be, és ha egy pasi megnéz, már rögtön rám ugranak, hogy ribanc. Dzsipszi kígyónak (vagy minek) csúfolnak, pedig etnikailag magyar vagyok, és a bőröm sem barna. Rémesen gyerekesek.

A jegyeim többé-kevésbé jók, jól sportolok, színházban játszom, max. ennyire tűnök ki az átlagból. Egyszer beszóltam egy lánynak (mert már nagyon idegesített), és onnantól három napig "menő" voltam. Most komolyan attól lesz menő valaki, mert zaklat másokat? És általában én vagyok a célpont. Mit tehetnék?


2011. júl. 2. 16:50
 1/8 A kérdező kommentje:
(És nem öltözöm ribinek egyáltalán, nem is viselkedem úgy, vagy ilyesmi. Most nyár van, és egy másik városban találtam új barátokat, de félek, hogy az osztályban megint beindul a "tiniháború", ami abból áll, hogy rászállnak valakire, és szívják a vérét végelgyengülésig.)
2011. júl. 2. 16:54
 2/8 anonim válasza:
51%
Engem is állandóan szekálnak minden ok nélkül, úgy hogy együtt érzek veled. Szerintem egyszerűen meg se halld, ereszd el a füled mellett amit mondanak. Ha meg már nagyon idegesítenek, akkor szólj nyugodtan vissza nekik. Tudom, hogy nem lesz könnyű, de egy idő után megszokod, és akkor már automatikusan csinálod.
2011. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ősztől járj másik suliba.

Mást nemigen lehet tenni, sajnos.

2011. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Engem meg pont azért "piszkálnak",mert menő vagyok. Divatos cuccokban járok,és nem nagyképűségből,de jobban is nézek ki mint a többiek. Az osztályfőnökömmel beszéltünk erről,azt mondta,hogy az irigységet nem tudja hova rakni,szóval ne foglalkozzak velük.
2011. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Barnabas30 ***** válasza:
Szólj mindig vissza, és ha ütnek, üss vissza, ahogy bírsz! Ne hagyd magad semmiképpen.
2011. júl. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké, oké... csak egyszerűen lelkileg nem tudom elviselni, amit csinálnak. az új suli kizárva, mert ősszel felvételizek, és nem akarok új sulival ismerkedni pont a felvételikor. amúgy meg nekem nincsenek túl divatos cuccaim. viszont: először kiröhögnek, utána már koppintják a ruháimat... :)
2011. júl. 3. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Még mindig zaklatnak? :o

Dehát már 1 éve írtad ki a kérdést. Azóta már rég leérettségiztél, vagy nem?

2012. jún. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem- általános nyolcadikból megyek át kilencedikbe. és igen... még mindig.
2012. jún. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!