Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi tennél, ha a gyereked...

Mi tennél, ha a gyereked zaklatnák egy ilyen ügyért az osztálytársai?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársamról van szó,19 éves,és állítólag 7-8 évvel ezelőtt egy lány anyjának írt egy zaklató levelet,és ennek a nőnek a lánya egy másik osztálytársamnak a legjobb barátnője.Persze a csaj ezt a levél-sztorit mindenütt szétkürtölte,és 4 éve zaklatja a levélíró lányt,akinek van több veleszületett betegsége,és nem volt vmi jó gyerekkora sem.És már ezerszer megbánta tettét,mindenkivel kedves a suliban,segítőkész,nincs rá panasz.
2011. febr. 4. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó volna tudni mi késztette a levélírásra.Bántották ezt a lányt és levélben kérte őket,hogy hagyják békén?Vagy mit írt.Mindenesetre állj mellé ha úgy érzed és szólj rá a kis csajra,hogy ne szekálja.
2011. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát nem túl kellemes... de szerintem a lánynak minden kapcsolatot meg kéne szakítania vele..
2011. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak sajnos egy oszályba járnak,és a lányt az akkori lekiállapota vitte rá a levéírásra
2011. febr. 4. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt hittem "dejavu"-m van, de rájöttem ugyanezt olvastam az előbb a hoxán...

Bocs hogy off..

2011. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!