Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol születtél? És hol élsz most?

Hol születtél? És hol élsz most?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 18:28
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
50%
20:09-es! Én már lassan 2 és fél éve vagyok kint igaz nem sok idő, de sosem tudnám megszokni ezt a helyet. Valami pocsék a kaja, az itteni embereknek szerintem elhalt az ízlelő bimbójuk, mert minden ízetlen :S Az időjárás meg egyenesen depresszióssá tesz, itt egyszerűen nincs normális nyár.
2011. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
50%
Az idő tényleg tré. Én a londoni időjárást szerettem. Itt mindig fázok. Még most is kiskabátban járok az utcán, néha sál, sapka is jöhet. A kaját viszont nagyon szeretem. Persze, nekem is hozzá kellett edződnöm. Amúgy én szoktam csinálni magyarosat, amit meg a párom nem eszik meg. Finnyásabb mint én.
2011. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Gyulán születtem és Békéscsabán élek.
2011. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Enyingen születtem,és Lepsényben lakom.
2011. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Budapesten születtem, és ott is élek, csak arrébb költöztem pár kerülettel:)
2011. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
Na a válaszadók fele hazudik, az biztos, mindenki Csajágóröcsögéhez hasonló kis tanyán született és felputtonyozott Budapestre eregetni a szennyesét és áztatni a testrészeit.
2012. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Zsolt 93 válasza:
Én szegeden születtem de eddig úgy néz ki Pár év és költözhetek Budapestre.. Amúgy idők múlva nekem Amerika lenne a cél :)
2012. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

2011-06-30 19:21 vagyok és bár látom jól le lettem pontozva (nem értem mért), úgy lett, ahogy akkor írtam.


Az állandó lakhelyem továbbra is Pécs. Itt töltöm el a hétvégéket és a szabadidőmet. De dolgozni muszáj Budapestre járnom. Ha nem így tennék, akkor 4 év után továbbra is lehetnék munkanélküli.

2012. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!