Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Örülsz, hogy Magyarországra...

Örülsz, hogy Magyarországra születtél?

Figyelt kérdés
... vagy nem?
2011. máj. 7. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülök.
2011. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hááát, erre nehéz válaszolni...

Magával az országgal nincs bajom (földrajzi adottságok, időjárás, stb.), inkább a benne élő emberekkel és a politikusokkal vannak gondok.


Én úgymond közömbös vagyok, mert születhettem volna jobb országba is, de ugyanakkor sokkal rosszabb helyre is.

2011. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon nem. 300 km-rel nyugatabbra boldogabb lettem volna.
2011. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én örülök. Nagyobb esélye lett volna sokkal rosszabb helyre születni, mint sokkal jobb helyre, szóval én elégedett vagyok...Mi azért az emberiség azon kis százalékába tartozunk, akiknek van megfelelő vízellátása, élelemellátása, utazhatunk, szavazhatunk, iskolába járhatunk, dolgozhatunk-nők, férfiak, és fizetést is kapunk érte, nem kell attól tartanunk, hogy drogháborúba keveredünk és lelőnek ártatlanként, nem jön erre tornádó, nincsenek cunamik és nagy földrengések....stb. Lehetne jobb is, de ha vki jobbat akar, megvan minden lehetősége rá mostmár, hogy jobb helyre menjen...útlevél nélkül...ne legyünk már pesszimisták! Jó helyen vagyunk itt!!
2011. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök, jobb mint ha Afrikába születtem volna.

Nem nagyon szeretek itt élni mert minden nagyon drága és kevés a fizetés. Amúgy jó lenne.

2011. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!