Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Barát" az ilyen? Jogos a...

"Barát" az ilyen? Jogos a sértődésem? Visszavágjak?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve hogy interneten keresztül megismertem pár embert. Később kitaláltuk hogy mivel közel lakunk egymáshoz(Szolnok, Budapest) találkozhatnánk. Első találkozásra februárban került sor. 6-an voltunk és akkor jó volt az egész. Másodjára múlt héten találkoztunk de akkor csak 4-en voltunk. Peti, Sára, Márti és én. Sára és Márti Bp-ről, Peti Vácról jöttek Szolnokra. Már az eleje rosszul indult-.- Márti és Sára telefonáltak hogy lekésték a vonatot így csak a következővel tudnak jönni. 1,5 órát késtek. :S Peti időre ideért vele tök jól elvoltunk :P Miután megérkezett a 2 lány minden tök sz*r lett. Kb. fél óra után a nevetség tárgyává tettek minket Petivel de főként engem-.-" Először csak úgy hogy lemaradtak egy kicsit mögöttünk és közbe kibeszéltek minket O.o Mondom, ez bunkóság nah de mindegy.. Aztán ha valami nem tetszett nekik rögtön mondták hogy milyen sz*r város már ez meg minden. Elmagyaráztam nekik hogy ezzel engem is sértenek mert ugye én itt lakom és ide kötnek a barátaim, rokonaim, suli meg minden. Erre gúnyosan mondták hogy "jajj milyen kis érzékeny vagyok". -.- Leb*zizták a bátyámat akit az életükben nem láttak még :D (felhozták a sims-et én meg mondtam hogy bátyám azzal sokat játszott még régen és mondták hogy az b*ziknak való játék-.-"). Összefutottam egy ismerősömmel a városban és tökre beégettek előtte de ááh nagyon gáz volt b*sszus:S Szegény Petikét is teljesen lesokkolták. Kipróbálták rajta hogy a fojtogatástól lesz-e erekciója D: Attyaéég... Utána jött egy sor kibeszélés a hátunk mögött, röhögés főként rajtam, lehülyézés stb.. Tiszta sokkolóak voltak a buszmegállókban és a buszon is. Állandóan olyanokról beszéltek hogy "Pistike fasza 25.25 cm, de tuti hogy csak kamult" O.o Már szólni se tudtam mit. Ezen felül elkérték a telómat csak egy gyors hívásra. A hívás tényleg gyors volt de aztán elkezdték babrálni a telefonomat, megnézték a képeimet, az SMS-imet is.. a 200 punk, rock, metál szám között találtak egyetlen 1 Le tigre számot (I'm so excited :P) és kicikiztek miatta:O B*sszus ha igazi barátok akkor ezt csak elfogadják már.

Az első találkozásnál nem voltak ilyenek, vagy lehet hogy csak nem tűnt fel nekem hisz többen voltunk meg nem rájuk figyeltem..

Komolyan mondom lehívom őket újra és az első bunkó beszólásnál otthagyom őket a f*szba...-.-" Msn-en, cseten teljesen mások, egyáltalán nem ilyenek O.o Lehet hogy csak én csinálok a bolhából elefántot? nem tudom..

Vélemény??


2011. jún. 9. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, szard le az egészet. Biztos, hogy nem találkoznék velük többet.
2011. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát én többet biztos nem találkoznék velük....
2011. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát még friss az "élmény":D de am nem lenne velük gusztusom találkozni.
2011. jún. 9. 22:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Én sem.. Ne is foglalkozz velük. Amúgy hány évesek vagytok?
2011. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
16 mind a 4-en
2011. jún. 9. 22:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, a leírás alapján kb 12-nek gondoltam volna... Ember, ne legyél már hülye, ezek szemét, ostoba ribancok.
2011. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát akkor nem csak én gondolom így :D
2011. jún. 9. 22:23
 8/13 anonim ***** válasza:
A barátság nem interneten kötődik. Csak haverok esetleg. A leírásod alapján még annak se jók. Legközelebb elhívnám őket és el se mennék.
2011. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát ha rendesek lennének akkor nagyon sokat találkoznék velük. egyébként köszi a tippet;) Mondom nekik hogy jöjjenek már le megint csak hogy nem leszek ott :P
2011. jún. 9. 22:30
 10/13 anonim ***** válasza:

hívd csak le őket még egyszer, ha annyi eszed van, meg is érdemled - A) verzió


B): hívd le őket és hadd álljanak az állomáson :)

2011. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!