Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a legdurvább dolog ami...

Mi a legdurvább dolog ami életetekbe történt?

Figyelt kérdés
Normááális válaszokat... :D
2011. jún. 4. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát huh most végig gondolom az életemet. xD Ez kb. 5 perc lesz... :D Na ő izé... :D Talán amikor boltba reggel iskola táskával bementem és alig fértem el hát még táskával. :D Na szóval jöttek mögöttem kosár nélkül mentem és az őr visszaküldött érte. Megfordultam elmentem pár ember mellett és a táskám vállrészének alján ugye van az a lelógó valami. Az beakadt a polcba és borult ott a sok nápolyi vagy nem is tudom mi. Nagyon cikinek éreztem ott mindenki előtt fetrengeni a kajába. :S 13/F
2011. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyaranta minden hétvége :D:D
2011. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
hogy megszülettem
2011. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Elsö válaszoló: Ez aztán haláli sztori :S
2011. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 yuda ***** válasza:
Pár éve egy földútról próbáltam beindítani nekiszaladásal egy motort és az a fránya épp úgy indult be, hogy nem tudtam ráugorni, csak a kezemmel fogtam és próbáltam erőből visszafogni-igen ám, de ezzel több gázt adtam...pff-tudjátok, bizonyos motoroknál a kormány tekerésével adsz gázt---és a motor kiszaladt a műútra én pedig "lobogtam" rajta-és bele egy száguldó kocsiba.Valami kitört, azt hiszem a visszapillantója, az autó megállt-én pedig úgy megijedtem, hogy elfutottam (motor már járt) Szívem majd kiugrott és azóta is bánom amit tettem és ezúton, ha olvassa az illető károsult, mélységesen megkövetem :)
2011. jún. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

uccsó: ilyen videót már láttam a youtubeon :D


durva dolog? volt pár, több kategóriában is.

pl 3 olyan eset is volt az életemben, mikor egy tök ismeretlen fickó kocsijába szálltam be egyedül. nem tudom minek köszönhetem, de túléltem baj nélkül :D jah, és lány vagyok. :D


komolyabban nem tudnék kiemelni egy olyat sem, amire utólag azt mondom, h durva.

a 11 évesen majdnem belefulladtam a Dunába, és csak az úszástudásom mentett meg, az elég durva?

2011. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezek nagyon jók, köszi hogy írtatok!! :D
2011. jún. 5. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!