Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik voltak a legdurvább...

Mik voltak a legdurvább történetek a világon amikről esetleg film is történt? Pl texasi láncfűrészes

Figyelt kérdés

mik volt még ilyenek? sok mindenről készült film bár nem biztos hogy igaz, de pl hannibal

vagy a paranormal activity amiről rendőrségi akta is van


mik vannak még ilyenek? nem csak az érdekel amiről film is készült, hanem minden ami ilyen brutális


2010. márc. 10. 18:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Második világháború.
2010. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
a paranormal activity csak fikció.
2010. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mothman Prophecies
2010. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Csernobil - A csernobili csata
2010. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
A Texasi láncfűrészes nem valódi
2010. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Életben maradtak

Amityville horror

Flg in die Nacht (nem véres, de iszonyú drámai és megrázó)

2010. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%

a holokausztot miért nem írta még senki? hiszen az a legeslegfontosabb!!!!!


mellesleg a keserű iróniát félretéve láttam nemrég egy igaz történeten alapuló filmet Angelina Jolie-val. A címére nem emlékszem, de jópárszor elszörnyülködtem rajta magam... a lényege az volt,h a kisfiát elrabolta egy pszichotata gyerekgyilkos, és ő a rendőrségen bejelentette, h eltűnt a gyerek. A rendőrség nem találta meg a gyereket, ezért vittek neki egy másikat, h ez a fia, és el akarták vele hitetni,hogy tényleg az idegen gyerek a fia és még őt zárták diliházba, amiért nem ismerte fel a saját fiát (holott tényleg nem az volt)...de fenn kell tartani a látszatot, hogy a rendőrség nem hibázhat.... nagyon durva volt...

2010. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Azért írtam a második világháborút, abban benne van a holocaust is, csak nem akartam direkt szájbarágni.
2010. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Akkor már Kannibál holocaust.
2010. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

De engem nem érdekel a holokauszt, én nem fogom a zsidókat sajnálni, minket se sajnál senki hogy naponta több cigány öl vagy ver meg több magyart... ezzel hagyatok és nem is fogok véleményt váltani míg ilyenekről nincs film stb... ezekről ki emlékezik meg?


én nem sírni akarok most csak kíváncsi vagyok és olvasni akarok ilyen brutalitásokról mint pl a láncfűrészes, ... bár a filmeket nem igazán szeretem :) de azért jó olvasgatni

2010. márc. 10. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!