Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nos, egy barátom nagyon...

Nos, egy barátom nagyon elhanyagol, mit tegyek? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Szoval volt egy barátom akivel nagyon nagyon jóba voltunk szinte mindent együtt csináltunk, tiszta álom volt az egész... De mostmár elhanyagol, csak az osztálytárs haverjaival van folyton, engem meg elhanyagol, mikor próbálok vele beszélni leszar... Stb... Multkor is mondtam neki hogy emlékszel mikor régen ezt meg azt csináltuk, és azt mondja h nem is emlékszik ilyenre meg stb... Meg facebookon is meg volt jelölve fiútestvérnek, most meg már visszavonta... Szal nagyon rossz érzésem van, már ugy két hónapja csinálja ezt... Nagyon szar :'(. Lécci segítsetek hogy lehetne a barátságunkat ujra feleleveníteni!!!

13/F. És bocs h hosszura sikerült.


2011. máj. 17. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele hogy miért van ez.
2011. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés.:)
2011. máj. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!