Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhanyagol a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit aki elolvassa adjon valami tanácsot, mert úgy érzem hogy beleőrülök :(


Fél éve vagyunk együtt a barátommal 18 évesek vagyunk. Nagyon komolyan gondoltunk mindent,(én a mai napig is, tudom hogy nekem ő az igazi) de valami megváltozott:(

A kapcsolatunk elején folyton keresett, kellettem neki, imádott, sőt rajongott értem. De most már.. ritkán keres,velem már unatkozik, folyton a barátaihoz kell menni, sem egy szép szerelmes sms.. már egy ideje kérlelem hogy mi a baj velem , (szerinte sokat hisztizek, de ez szerintem érthető hisz fáj hogy így viselkedik velem). Tegnap elött szintén rákérdeztem hogy mondja meg mi a baj, én már nem bírom ezt a helyzetet, és azt mondta hogy rájött arra hogy ha kicsit elhanyagol akkor jobban tudok teperni..Mondtam neki hogy legyen olyan mint régen mondta h rendben. De ugyan olyan :(


Valaki tudna tanácsot adni ? :( aki hasonló helyzetben van ?:(


18/L


2010. márc. 9. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
a barátnőmmel ugyanez a helyzet.. mi már lassan 2 éve vagyunk együtt, és ő is ezt feltételezi rólam hogy elhanyagolom. de könyörgöm 22 éve vagunk együtt teljesen normális ha az a bizonyos rózsaszín felhő eltűnik..és igen néha jó csak egyedül, nélküle, de ennek ellenére szeretem. csak már néha jó lenne nélküle bulizni a haverjaimmal. Ennek ellenére mi minden nap találkozunk. nincs egy szabad percem se
2010. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*2éve
2010. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz már olyan,mint régen. Gondold át, hogy megéri-e szenvedni miatta.
2010. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem tök normális.Nekem is ezt kellett volna tennem.Ha nem kényeztettem volna el a nőimet, és nem dobok oda mindent egyből akkor most nem érezném szarul magam a volt kapcsolataim miatt.Ha egy szép nő mindent megkap egyből, akkor leszarja.Az a kan aki szemét állat, leszar, és lehet h most úgy érzed, h jaj de rossz neked, de hosszú távon így fogsz ragaszkodni hozzá. hidd el ha megkapnál mindent neked is unalmassá válna.
2010. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

és azt mondta hogy rájött arra hogy ha kicsit elhanyagol akkor jobban tudok teperni.. - ebből arra következtetek, hogy ő nagyon is tudatosan viselkedik így... Mert arra vár, hogy babusgasd, hogy teperj, hogy éreztesd vele, hogy fontos vagy neki, hasonlók. Szerintem szexuálisan nincs megelégedve veled, és ezzel akarja egy kicsit felturbózni a dolgokat.

Egyébként én is éreztem, h el vagyok hanyagolva, én rossz taktikát választottam: gondoltam, kutyaharapást szőrivel, ha ő úgy, én is úgy. És nem foglalkoztam vele, távolságtartóvá váltam, a vége egy szép szakítás lett...

ha fontos neked, ne kövesd el ezt a hibát. Fogd egy kicsit vissza magad hiszti terén, és legyél újra az a lány, akibe beleszeretett. :)

23L

2010. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

utolsónak igaza lehet,a 23 éves lánynak.jóképű gyerek vagyok,és sok lányt elküldtem az ilyen dolgokért.a sok hiszti,meg a sírás folyamat.kinyírta az agyam.az ember attól nem várja el ezt aki elméletileg szereti.ha te is csak fosod az agyát,gondolj bele milyen jó lehet.

23/ff

2010. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat aranyosak vagytok :) igen a hisztit már meg fogadtam h többet nem fogok ! :) köszönöm hogy megnyugtattatok
2010. márc. 9. 19:10
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Sok sikert =) Én is a babusgatós technikát ajánlom, én is azt csinálom (1 éves kapcsolat). Hatásosnak bizonyul =) 16/L
2010. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
még a csillagokat is lehoznám neki , annyira szeretem :)
2010. márc. 9. 19:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

19:00-os vagyok, még annyit akarok hozzáfűzni, hogy fontos különbséget tenni a sírás és a hiszti között.

Egy lány sír, ha valami nincs rendben. Ha támaszra szorul. Ha vannak nehéz pillanataid, vannak gondjaid, azokat megoszthatod a pároddal, hiszen azért van melletted, mert teljes valóddal szeret és elfogad, akkor támaszt is tudnia kell nyújtani. Ilyen esetekben kérhetsz tőle kicsivel több megértést. De ezek az esetek nem azonosak a hisztivel! A hisztit senki sem szereti.

Ha te azt szeretnéd, hogy olyan legyen, mint régen, akkor legyél te is olyan, mint régen. ;)

23L

2010. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!