Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A barátom már nem olyan mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem olyan mint volt. Elhanyagol. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Külföldön élek a barátomnál. (A nemzetiséget nem mondom) Szóval én magyar vagyok ö meg más nemzetiségü.

Másfél éve vagyunk együtt. Már nem igazán szereti ha puszit kérek, vagy adok, meg ha megölelem akkor azt mondja: Már megint?? De én nem is szoktam sokszor megölelni. :( Nem értem, mert ha szeretne akkor nem mondana ilyet. Na meg az anyósommal is bajom van... kiakarja sajátitani a kisfiát. Azt akarja hogy a barátom meg én szakitsunk. Amugy mi nem élÜnk az anyjával. De nem értem miért kapom ezt! Hisz keresek pénzt, a saját költségeimet én állom, szóval nem élek a barátom nyakán, háztartást vezetek, tanulok... próbálok maximálisan megfelelni stb... és ezt kapom.

Már régóta azon gondolkozom hogy elkéne hagynom, mert én nem akarom leélni igy az életem mindennapi bögéssel, meg szeretet hiány nélkül.

Csak a baj az, hogy én nem kaphatom fel a cuccomat és irány haza... hisz messze élek. Meg nem is tudom hogy lenne eröm elhagyni, hisz szeretem is... de... ha ö nem ugy érez akkor minek legyek itt!?

Az anyja meg egyfolytában szurkál... hátammögött uszitja rám a barátom. Pedig én mindig kedves szoktam lenni az anyósommal, még ha belÜl mérges is vagyok. :( :(

Mit csináljak??? Én nem birok igy élni...

Szeretem is meg nem is a barátom.


Segitsen valaki!!!


2009. dec. 7. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
először is ülj le és beszéljétek meg a dolgot, hogy ő hogy képzeli el a jövőt: veled vagy nélküled! lehet, hogy fájni fog, amit majd mond, de akkor tudomásul kell venni, és azt mondani, hogy köszönöm, akkor én lépek tovább! ha nem akarsz/tudsz hazajönni, próbálj meg ott lakást/albérletet keresni! ahogy írtad, hogy már az ölelés és a puszi is kínos neki az már utalhat arra, hogy ezt a dolgot ő le akarja zárni, és vagy arra vár, hogy megutáltassa magát veled, vagy hogy megund ezt a dolgot! az anyós kérdés a helyzetedben elég egyértelmű, hiszen te ott úgymond nem otthon vagy, ott mindig ő lesz fölötted, és lehet, hogy az ő keze is már benne van ebben az állapotban, hogy ez a dolog veled és a barátoddal itt tart! én a helyedben biztos nem viselném el ezt a helyzetet! lehet, hogy nehéz lesz, de ha már csak ilyen "megtűrt" valaki vagy ott, akkor én a helyedben lépnék!
2009. dec. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek és ha nincs más költözz el vagy költözz haza. Nekem 5 év szenvedés után volt erőm elhagyni a párom,aki nem foglalkozott velem,pedig én mindet megadtam neki, kiszolgáltam,szerettem.És utólag rájöttem, hogy nem éri meg ennyit várni,mert csak elfecsérelt idő!Szóval ha pár hónap múlva sem változik a dolog,akkor hagyd el,mert nem éri meg.FŐleg ha már te is tudod, hogy ezt életed végéig nem bírnád.Biztos találsz majd olyan fiút,aki viszonozza és megadja azt amire szükséged van. Sok sikert
2009. dec. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a dolgaid engedik (ottani suli, munkahely) beszélj a szüleiddel, hogy jössz haza, és vegyél egy repjegyet. Szerintem pár napon belül itthon lehetsz.

Ha kint akarsz maradni, akkor meg biztos találsz interneten olyan kiadó szobát olyan lakásban, amit diákok bérelnek, és közösen laknak. Szóval egy ilyen szoba biztos olcsóbb mint egy egész lakás. Szóval keress ilyen szobát, egy-két héten belül biztos találsz megfelelőt.


Mindenképpen ott kell hagynod a pasit. Szerintem beszélni is felesleges, amit leírtál teljesen egyértelmű, elege van belőled, csak nem akar megbántani és nem mondja. Ha megkérdezed tőle, akkor vagy megmondja hogy már nem szeret, vagy nem. Lehet hogy nem mondja meg. De attól még így van. Az anyjához nagyon kötődik, ha hagyja, hogy piszkáljon téged, úgyhogy a kedves mamával nem tudsz mit kezdeni. Ez az ő dolga, ha nem akarja a mamát helyre tenni, akkor nem is fogja. De neked ehhez nem kell asszisztálnod.


Lépj le!

31/N

2009. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudom mondani, mint az elozo válaszadók...sajnos amiket leirsz abból csak rossz sülhet már ki, úgy 99% ban...

Van egy barátnőmakivel majdnem ez volt, annyi hogy ők távkapcsolatba kerültek...a lány kedves volt a fiúval mindent megtett neki...a srác pedig nem törődött vele, se puszi se semmi...még azt is mondta bnőmnek, hogy "ma ne gyere mert nincs időm"...én meg biztattam a lányt, hogy beszéljék meg...az eredmény az lett, hogy 1 év gyötrelem és mindennapos sirások után kiderült, hogy a 3 éves kapcsolatnak úgy kell vége legyen, hogy megcsalták...

szerintem menj és kezdj új életet...mondjuk ha a helyedben lennék magamból kiindulva egy beszélgetésnek még esélyt adnék...

sok szerencsét

2009. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
tudod nagyon jól mit kell tenned csak nem mered megtenni. ha nem szeret a barátod akkor miért akarsz mellette maradni?? te írod hogy nem bírsz így élni, akkor mire vársz? egy ilyen ember nem fog megváltozni vagy ha igen akkor is csak ideig óráig. Szedd össze magad és lépj ki ebből a kapcsolatból.
2009. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én amondó vagyok, hogy beszélned kellene a pároddal, hogy hogyan tovább és a miértekre választ találni. utána tiszta fejjel neked kell egyedül meghoznod a döntést. ha nem szeret, akkor jobban jársz, ha elengedett és új életet kezdesz nélküle, mert mindenkinek meg kell adnia magának az esélyt a boldogságra.

az anyós aljas.ismerem a helyzeted, az enyém odáig elment, hogy a kapcsolatai lévén össze-visszahordott mindent rólam az egyetemen, mert bántotta, hogy jól teljesítek.

kitartást!remélem megtalálod a boldogságodat!

2009. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sok hasznosat tudtam meriteni belölük.

De tudjátok az a fura, hogy ma meg normális volt velem...

Nem értem mi járhat a fejében, pedig elég jól ismerem. Ezért nehéz döntenem, hogy most menjek e vagy ne?!

Mert most ilyen feleérzés van bennem. Szeretem is meg nem is!

Az anyjával szemben azért állok sakk mattban mert a férje meghalt 3 éve, és mindenkinek öt kell sajnálnia. Nagyon sajnálom ami történt vele, de ez nem jelenti azt hogy neki mindig meglehet bocsájtani. Mellesleg az a legnagyobb baja a mamának hogy a barátom nem annyit csicskáskodik neki már mint ezelött. (ezt csunyán irtam, de teljesen igy van) Bármit amit a házában kell csinálni, már hivja is a barátomat és hopp gyere azonnal!


Áhh nem tudom mi lesz...

2009. dec. 7. 13:55
 8/10 anonim ***** válasza:
szegénykém én már írtam neked..de tényleg csak a verbális kommunikáció mentheti meg a helyzetet különben beleőrülsz..amikor nekem voltak problémáim, azt mondták, hogy el kell dönteni mennyire szeretem az illetőt. te szereted ,még sem vagy biztos magadban, és abban sem, hogy van e értelme. lehet, hogy ma normális, de ki tudja mi lesz vele holnap, holnapután és később...beszélj dönts!sok szerencsét!
2009. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem lehet alapozni, hogy most havonta 1-szer kedves és törődik veled, a többi napmeg semmi. Beszélj vele, mondd el neki, hogy jól esne ha többet foglalkozna veled.Mert különben elhagyod,annak ellenére hogy szereted,mert így magányosnak érzed magad.Vagy valami ilyesmi.
2009. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szombaton megyek Magyarországra. Ezt a jegyet már régebben megvettem, egyÜtt leszek a családommal.

De holnap\ma mielött elmegyek elmondom neki, szépen, hogy mik zavarnak\tak eddig és hogy most lesz 2 hete eldönteni, hogy mi lesz tud-e változni vagy sem. Mert nekem nem kell egy olyan pasi aki ennyi idösen is még az anyuci keblén sirdogál ha valami problémája van.

Aztán meglátom mi lesz. :(

Köszi a válaszaitokat mégegyszer!

2009. dec. 10. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!