Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek még ilyen fiúk/férfia...

Léteznek még ilyen fiúk/férfiak? Srácok, tőletek kérdezem!

Figyelt kérdés

Akiket nem érdekel a divat, a facebook, az androidos telefon, akik szeretik a természetet, az állatokat, akiket nem érdekel a haverjai véleménye, és azt csinál, amit szeret, nem azt amit a tömeg diktál.Akik ha kell segítenek bárkinek, és ezt nem tartják cikinek.Akik szeretnek olyan dolgokat amik ma nem "menők"...pl a komolyzenét, vagy akármit....


(bocsi a hülye kérdésért,csak..apukámon kívül úgy 2 éve nem láttam ilyen fiút/férfit...)


2011. ápr. 26. 12:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A barátom és én is ilyenek vagyunk nagyjából (ő szereti a kütyüket, én meg a divatot, de mindenkinek van valami heppje)

Tényleg nem egyszerű a különc gondolkodásúak élete, nekem például alig vannak barátaim, de nem tudok és nem is akarok változtatni, elfogadtam magam ilyennek, és nem érzem más hátrányát.

Neten kell ismerkedni, mert úgy a félénkebbje is hamar megnyílik, és lehet élőben észre sem vetted volna, de a neten le meri írni a gondolatait, a barátomat is itt ismertem meg, és nem gondoltam volna róla, hogy ennyire összeillünk.

2011. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Én ilyesmi vagyok,ha gondolod írj privit ;)


23/F

2011. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!