Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek még ilyen fiúk/férfia...

Léteznek még ilyen fiúk/férfiak? Srácok, tőletek kérdezem!

Figyelt kérdés

Akiket nem érdekel a divat, a facebook, az androidos telefon, akik szeretik a természetet, az állatokat, akiket nem érdekel a haverjai véleménye, és azt csinál, amit szeret, nem azt amit a tömeg diktál.Akik ha kell segítenek bárkinek, és ezt nem tartják cikinek.Akik szeretnek olyan dolgokat amik ma nem "menők"...pl a komolyzenét, vagy akármit....


(bocsi a hülye kérdésért,csak..apukámon kívül úgy 2 éve nem láttam ilyen fiút/férfit...)


2011. ápr. 26. 12:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én teljesen ilyen vagyok, az össze kitételednek megfelelek. Ha érdekel, szívesen beszélek veled, vagy belinkelem valamelyik korábbi "lelkizős" kérdésemet, meggyőződhetsz róla, hogy valóban ilyen vagyok.
2011. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy vannak csak nehéz rájuk rátalálni általában rejtőzködnek, ahogy a normális lányok is =DD.

De amúgy én is teljesen ilyenre vágyok. Lehet már megvan.

2011. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Első, szívesen beszélgetnék veled, és elolvasnám a kérdéseidet is.:)
2011. ápr. 26. 12:43
 4/22 A kérdező kommentje:
12:40... én is..:) csak sehol sem találok...
2011. ápr. 26. 12:47
 5/22 anonim ***** válasza:
Egyébként net-en sokkal jobban meglehet őket találni, csak azért az mégsem olyan, mintha élőben ismerkednénk valakivel. Mert lehet net-en ezt az arcát mutatja, de élőben meg teljesen más.
2011. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Párom ilyen,kivéve a telefont,technikai dolgokból ragaszkodik ahhoz ami sokmindent tud,de ahhoz én is (nem facebookozásra használjuk)


igen,ritkák ők...de én pl épp azért szerettem bele,mert nem olyan mint a nagy átlag:)

2011. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
17 éves leszek. Bizonyára fura hogy ilyen fiatalon "ilyen" embereket keresek. De nem kimondottan párkapcsolat céljából ... Szívesen venném ha lennének hozzám hasonló barátaim... Valahogy a fiúkkal mindig is jobban kijöttem.
2011. ápr. 26. 12:57
 9/22 A kérdező kommentje:
12:56 örülök , hogy rátaláltál:) sok boldogságot:)
2011. ápr. 26. 12:59
 10/22 dellfil ***** válasza:

Bizonyára a fiatalok között is akad ilyen. Csak az a probléma, hogy közülük sokan szeretnének "megfelelni" az általános "elvárásnak", ezért mintegy "rejtve" maradnak előtted. Más részről sokuk beolvad az általános trendbe. Amelyik nem, az a "perifériára" szorul, mint...

Itt egy nagy csomó - a fiatalok által használt - jelző következik.

Egyébként nem könnyű (ebben a tekintetben is) "másképp" gondolkodni, cselekedni.

Erős személyiségnek kell lenni ehhez. Abból meg viszonylag kevés van.

Ezért van, hogy nem (vagy csak nagyon ritkán) találkozhatsz ilyenekkel, és akkor sem biztos, hogy szimpatikusnak találnád őt (őket) elsőre.


dellfil

2011. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!