Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 15 éves meleg srácot a szülei...

15 éves meleg srácot a szülei eltiltottak mindenkitől, mindentől, mert át akarják nevelni. Szerintetek menni fog ez így?

Figyelt kérdés

sztem egy baromság, de hátha valaki hisz benne ,.... hogy látjátok? tényleg "át fog nevelődni" a srác és hetero lesz belőle? csak mert már elég régóta vannak szexuális kapcsolatai fiúkkal, aztán most a szülők elvágtak minden lehetőséget, persze ha akarja, úgyis megtalálja az alkalmat, csak én speciel az ilyen szülőket nem értem.


Ti értitek?


2011. ápr. 20. 06:30
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
35%

Jó neki. Én 20 éves meleg ffi vagyok és még csak nem is csókolóztam. Nem mintha annyira hiányozna hogy különböző cuccokat tuszkoljanak a végbelembe.

Azért a szülők részéről ez elég intoleráns magatartás. Mégis mit várnak?

A gyerek meg hülye hogy elmondta vagy pancser hogy nem tudta titkolni. Ennyi.

2011. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
61%

Amennyire én tudom, csak genetikai hajlam öröklődhet erre a betegségre. Ha ez tényleg így van, próbálkozhatnak a kineveléssel, bár szerintem késő.


Aki cukorbetegségre hajlamos, az sem lesz mind az, de ha már az lett, az is marad.


Én azt hiszem kitagadnám. De az biztos, hogy ha normális, ha nem, olyan iskolába nem íratnám, ahol olyan tanárok tanítanak, mint a kérdező.

2011. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

19:26

na de álljunk meg egy pillanatra, itt nagyon eltolódtunk abba az irányba, hogy betegség lenne, holott ez nyilván nem igaz

honnan veszed? már a '80-as években hivatalosan is törölték a betegségek listájáról

2011. ápr. 21. 05:53
 44/49 A kérdező kommentje:
azért én ledöbbentem rendesen pár válaszon ... és valóban ez nem liberalizmus kérdése, ez genetika
2011. ápr. 21. 05:59
 45/49 A kérdező kommentje:
azon gondolkodtam, h volt aki megkérdőjelezte h én vagyok-e a tanár, de ilyenkor kifejezetten örülök, hogy nem egy átnevelni "vas szigorral" akaró emberke a tanára, és hozzám jöhet teljes bizalommal, mert számomra ledöbbentő pár vélemény, és komolyan örülök, hogy ehhez képest velem beszélhet őszintén, és átnevelni se akarom
2011. ápr. 21. 06:05
 46/49 anonim ***** válasza:

'sándor,már ne is haragudj,de te egy tucatbirka vagy.'


Köszönöm szépen az elismerést.

Még akkor is ha egy olyan különleges személyiségtől jön aki annyit sem tud, h a személyneveket nagybetűvel szokás írni.

Kb ebben nyilvánul meg sokaknak, a különlegeskedésre való hajlama manapság, h olyan hibákat követ el amilyeneket egy átlagos nem szokott.(Ahelyett, h kreativitásával, szorgalmával, tanulásával vagy sportbeli eredményeivel tenné ezt)

Amikor a suliban avval akar valaki, feltűnő és egyedi lenni és ezáltal követendő, h bi vagy búza akkor igenis túl sok van megengedve neki.Sajnos számíthat arra is , h divatból követni is fogják a többi amőbák.

Jöttök azzal, h az agyban genetikailag kódolva van az , h búza valaki ,csak nem biztos, előjön neki.Nahát ha ez igaz akkor olyan viselkedésmintákat kellene közvetíteni felé, h ne jöjjön már elő Neki.

Amúgy szerintem azok válnak búzává a majmoló amőbákon kívül akik, unatkoznak mert már mindenük megvan ,nincsenek céljaik,csömörlésig kiélték , hetero vágyaikat és még azok akinek mindenüket elvették és egy zárkában csücsülnek és nem jutnak nőhöz .

Lehet , h tucatbirka vagyok de nem is célom másnak lenni , mert az ilyen tucatbirkák mint én tartjuk fenn a világot ,akik dolgoznak , alkotnak, gyereket nevelnek, házakat építenek és szeretik a rendet a csendet és a kiegyensúlyozott természetből fakadó nyugalmat ami körül veszi őket.

Azokon akik pedig azzal kűlönlegeskednek , h buta úgynevezett öreghibákat követnek el és természet ellenesek(és még elméleteket is kitalálnak hozzá)elmosolyodunk de inkább csak a szánalom érzése a domináns.

2011. ápr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
ne viccelj már, hogy lehetne divatból melegnek lenni? akkor divatból próbálj meg egy teljesen hetero fiút rávenni egy meleg kapcsolatra, aztán meglátod az eredményt, én nem is tudom, hogy ezt honnan veszik páran, de szóval nagyon nincsenek képben, és őszintén sajnálkozom, hogy léteznek ilyen emberek :( nagyon furcsa ezt olvasni
2011. ápr. 21. 07:20
 48/49 anonim válasza:
tudom hogy ez már régi ki írás, de pár ember kommentjét olvasva ugy felhuztam magam.páran azt gondolják hogy a homoszeyualitás undorító és természetellenes. hát felvilágosítanák pár embert a homoszexualitás egy emberrel született betegség. ezt hiába akarja valaki kinevelni ugysem fog menni. szegény gyerek nem tehet rolla. sőt inkább azt mondanám hgy a család hibája ugyanis ez genetikai örökölendő.azok aki ki tagadnák a gyereküket -.- nos csak annyit mondanák tipikus szadista állat gondolkozás.persze sokk egy családnak hiszen nem számítottak rá, de ha eddig szerették a gyereket akkor utánna is fogják végülis az hogy kivel fekszik le az már nem rájuk tartozik.ha pedig néhány agyhalott mégis kitagadná akkor az egy utolso szemét. én ismerek olyan gyereket akiinek a szülei ki akarták nevelni belölle, nos közlöm hogy az a gyerek alkoholista és drog függő. ennyit a kedves családnak .
2012. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

"ki kell gyógyítani, hozzáértéssel és szigorral."


Néha el szoktam kélzelni, ha ilyen magadfajta doktormengelék mondjuk megpróbálnának börtönben, kínzással vagymás módon átnevelni, mi lenne. Egyrészt biztosan nem sikerülne, de ha viszont nekem sikerülne erőt venni egy ilyenen,esküszöm addig szurkálnám a nyakát amíg le nem szakad a feje.

Fojtogassátok és gyötörjétek anyátokat!

2019. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!