Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 15 éves meleg srácot a szülei...

15 éves meleg srácot a szülei eltiltottak mindenkitől, mindentől, mert át akarják nevelni. Szerintetek menni fog ez így?

Figyelt kérdés

sztem egy baromság, de hátha valaki hisz benne ,.... hogy látjátok? tényleg "át fog nevelődni" a srác és hetero lesz belőle? csak mert már elég régóta vannak szexuális kapcsolatai fiúkkal, aztán most a szülők elvágtak minden lehetőséget, persze ha akarja, úgyis megtalálja az alkalmat, csak én speciel az ilyen szülőket nem értem.


Ti értitek?


2011. ápr. 20. 06:30
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
igazad van 09:10-es, teljes mértékben!!
2011. ápr. 20. 09:14
 22/49 napietus ***** válasza:
0%

mindegy, milyen nemi identitású, eléggé elengedték eddig az biztos. akik meg nagykorúként szexuális kapcsolatotlétesítettek vele, azok nemi erőszakot követtek el, mert homoszexuális kapcsolat esetén 18 év a beleegyezési korhatár. ha tanár vagy, és tudomásod van ilyesmiről, feljelentést kell tenned.


az átnevelés nem tudom, hogy sikerülhet-e, kétlem. olyat már hallottam, hogy ha egész kicsi korban észreveszik a homoszexuális hajlamot, akkor lehet rajta változtatni. de ezt csak olyanok esetében hallottam, akik még nem éltek szexuális életet, és jóval fiatalabak voltak.

2011. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
előző, nincs igazad, heteroszexuális és homoszexuális szex esetén is 14 év az alsó korhatár, szóval nem számít bűncselekménynek.
2011. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 napietus ***** válasza:
de igazam van. complex jogtárat javaslom olvasgatni. pont egy-két éve volt erről nagy vita, hogy leszállítsák-e 14 évre a homoszexuálisoknál is, de nem lett belőle tv. módosítás.
2011. ápr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

2002-ig volt úgy, ahogy te mondod.


"A 37/2002. (IX. 4.) AB határozat megállapítja, hogy a Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény 199. §-a és 200. §-a - "Természet elleni fajtalanság" és "Természet elleni erőszakos fajtalanság" - alkotmányellenes, ezért azt a határozat közzétételének napjával megsemmisíti. Az Alkotmánybíróság elrendeli a Btk. 199. §-a alapján lefolytatott és jogerős határozattal lezárt büntetőeljárások felülvizsgálatát, amennyiben az elítélt még nem mentesült a hátrányos jogkövetkezmények alól."


de inkább ne offoljunk

2011. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

egységesen 14 év a korhatár, ez nem is kérdés, na csak ha ő 15 évesen már ennyire benne van a meleg életben, akkor sztem teljesen lehetetlen őt bármerre is "kinevelni", na meg nagy kérdés, hogy egyáltalán szabad-e, hiszen ahogy írták páran, max idegroncs lesz belőle, de egészséges ember soha

ez nem kinevelés, hanem elfojtás, ennyit lehet elérni sztem

2011. ápr. 20. 10:30
 27/49 anonim ***** válasza:
Baracsi Attila.: Nehéz elfogadni az eféle másságot,én sem tudom elképzelni,hogy a saját nememmmel éljek nemi életet,nekem,az én felfogásom szerint ez természetellenes. Inkább fogadnám el a bigámista életfelfogást,a poligámiát,mint a homoszexualitást,de ez az átnevelési kísérlet halva született,s biztos kudarcra ítéltetett,ebből csak tragédia származhat(-már mintha ez magában nem lenne elég tragikus). Inkább beszélgetni kellene a sráccal,hogy megtudják,hogy végül is mit gondol minderről,hogy mit érez,s ha szükséges,szakember segítségét kérni(-mondjuk egy szexuálpszichiológus),mert ha esetleg a srác meleg "marad"is,attól még élhet normálisan.
2011. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
18%

Még hogy nincs hatással a 15 éves kamasz cselekedete a hátralevő életére.Hány olyan most komoly családanyaként vagy egyedül jövő menő nőt látunk magunk körül akiknek a nevére már nem is emlékszünk csak arra , h miket művelt annak idején , kikkel és hogyan, többek között velünk is az a suli vc-jében ,az árokparton vagy egy fa tetején:).Éretlenül és felelőtlen fejjel a nemi hormonok hatására exhibicionista módon józanon vagy részegen.

Úgy próbáld élni az életed , h leendő gyermekeid előtt ne kelljen szégyenkezned.

A búzaság akkora szégyen , h annál nagyobb talán nincs is. Nem lehet sem elfogadni sem tolerálni mert ragályossá válhat.Mert ezek a kiskölkök olyanok mint a majmok;ha egyik cart eszik , akkor majmolja a többi is.

Amikor a búzák a gyomorforgató szexuális szokásaikkal jönnek elő kérdezetlenül és azt üvöltik a képünkbe , h FOGADJ EL MINKET,akkor kérdem én, h miért?

Amikor biológiai és hormonális felépítésüket hozzák fel mentségül az nekem pont annyi mintha a horoszkópjukkal érvelnének(most fejbe vertelek de ne haragudj rám , tudod ilyen a horoszkópom:).

Szerintem, elsősorban pszichés és szocializálódásbeli probléma.Ha szigorúan tiltanák és torolnák a búzaságot akkor tized ennyien se lennének.És azt , h kinek milyenek a szexuális szokásai sokkal több prüdériával kellene kezelni , főleg ha a megszokottól eltérő!

Ez az elkorcsosulás és a liberális hozzáállás, már társadalmi betegség amit ki kell gyógyítani, hozzáértéssel és szigorral.

2011. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
11:58, ugye ezt magad sem gondolod komolyan? ez nem liberalizmus kérdése ... sztem az olyan hozzáállás okozhat hatalmas károkat, amilyen a tied! de őrült nagyot!
2011. ápr. 20. 12:16
 30/49 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehet átnevelni, csak örökre megnyomorítani az ilyen 50-es évekből származó behaviorista "teráiákkal," amelyekkel emberek ezreit tettek tönkre. Teljesen mindegy, van-e/volt-e szexuális élménye, a homoszexuális vágy agyilag van bekódolva a gének által, tehát azt nem lehet megváltoztatni. A hormontabletták igen veszélyesek, ha a szülők nem speciális hormonkutató orvosok, akkor hosszú távon életveszélyes szedni azokat.

Én is meleg vagyok, a partnerem is, és roppant férfias megjelenésűek, viselkedéűek vagyunk, és sajna a rengeteg férfihormonnak, a hajunk is hullik rendesen.

Liberalizmus: A homoszexualitásnak semmi köze a liberalizmushoz, viszont ajánlanám elolvasni a legfőbb liberális és konzervatív (főleg angolszász, de francia és német is) politikai filozófiai alapszövegeket, és akkor majd esetleg megtudják a "libberalistázók," hogy mifenéről is beszélnek.

2011. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!