Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 15 éves meleg srácot a szülei...

15 éves meleg srácot a szülei eltiltottak mindenkitől, mindentől, mert át akarják nevelni. Szerintetek menni fog ez így?

Figyelt kérdés

sztem egy baromság, de hátha valaki hisz benne ,.... hogy látjátok? tényleg "át fog nevelődni" a srác és hetero lesz belőle? csak mert már elég régóta vannak szexuális kapcsolatai fiúkkal, aztán most a szülők elvágtak minden lehetőséget, persze ha akarja, úgyis megtalálja az alkalmat, csak én speciel az ilyen szülőket nem értem.


Ti értitek?


2011. ápr. 20. 06:30
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
97%

"hát fiatal, oké, de manapság ez nem olyan meglepő, hiszen a 15 évesek nagy része bizony él szexuális életet, pontosan tudom, mert köztük mozgok "


En is fiatal vagyok, huszoneves, megsem csinaltam ezt es nagyon orulok neki, hogy nem szurtam el az eletemet ilyennel. Szerintem a tobbseg, aki 13 eves koraban kezd szexualis eletet elni, az zullott es az eletere hatassal lesz mindez - nem pozitiv iranyban. Majd ha felnosz, megerted, hogy miert mondom. Amit te mondasz, az olyan, hogyha valaki lop, akkor mar mas is lophat. Attol, hogy a tobbseg valamit csinal, nem kell neked is utanuk menni. Na, mindegy, te dolgod, ezt meg jelen pillanatban ugysem tudod megerteni.

2011. ápr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem lehet átnevelni. Bár manapság divatból csinálnak ilyeneket a fiatalok, de ha ő érzi, hogy tényleg az, akkor nem lehet vele mit tenni. El kell fogadni.
2011. ápr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

sztem is el kell fogadni, csak a szülőknek túl kell jutni ezen az első perióduson, egyelőre meg pszichológushoz járatják szegény gyereket

(egyébként nem diákként vagyok köztük, attól még tudom a dolgaikat, de miért mondod, hogy egyértelműen züllés lenne? sztem ez mehet pozitív és negatív irányba is, azaz semmit nem határoz meg így 15 évesen)

2011. ápr. 20. 07:50
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy tud pozitivumma valni? Nem diakkent mozogsz a koreikben? Pedig tini stilusban irsz vagyis annyira nem szofisztikalt a stilusod, hogy tanarnak neznelek. Amugy en is tanar vegzettsegu vagyok, bar nem tanitok, szoval tudom, hogy milyenek a gyerekek es eleg szomoru, ha valaki felnottkent elfogadja, hogy OK, ez van, nincs itt gond...homokba dugod a fejedet.
2011. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
hát most mit kéne tennem? nekem is elküldeni valami átnevelő táborba? ne viccelj már ..... a stílusom meg hát sajátom, és örülök neki, hogy nem nézel a tipikus tanárnak :) ez számomra csak pozitívum
2011. ápr. 20. 08:04
 16/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyar tanar vagy, ebben azert biztos vagyok. Nem sertesbol mondom. Ha te ennyire aggodsz a tanitvanyodert, miert nem beszelsz a szuleivel? Esetleg egy felnott velemenyere jobban adnanak - raadasul tanar vagy. Amugy nem fog ez orokke tartani. A szuloket biztos, hogy sokkolta a hir. Majd megbekelnek. Nekem is egy kozeli rokonom meleg es eltartott egy ideig, amig a szulei feldolgoztak. Ez normalis. En mindenesetre fenntartom, hogy nagyon nem orulnek, ha a gyerekem 13 evesen kezdene szexelni akar meleg, akar nem. Talan a szulok inkabb emiatt probaljak vedeni, ovni. Szerintem ez a normalis hozzaallas meg leulni beszelgetni, hogy a szexualitas milyen komoly dolog es nem lehet mindenkivel csinalni, mire kellene odafigyelni, beszelgetni a fiu erzelmeirol stb. Egyszerre tobb partnere van ennyi idosen? Nem lesz jo vege ennek. :(
2011. ápr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

igen, több partnere van, sőt, gruppenezik is nem egyszer


egyébként meg beszéltem én a szülőkkel, de tök felesleges, nem tágítanak az átneveléstől, egyszerre vicc és szomorú is, de nagyon

2011. ápr. 20. 08:21
 18/49 anonim ***** válasza:
50%
Én nem csodálkoznék, ha a szülők baltát kapnának a fejükbe... nem azért, mert meleg a fiuk, hanem mert láthatólag eléggé ösztönember. De heterová átnevelni biztosan nem fogják, max. egy kisebbségi komplexusos, agresszív idegronccsá, aki kisfiúk erőszakolásával tölti majd az életét.
2011. ápr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
hát hetero tuti nem lesz ... de látod mégis találtak pszichológust, aki képes azt állítani, hogy ő majd "átneveli", nemhogy felvilágosította volna őket a témáról, na ez aztán a nagyon kemény, de hát pénzért erre is van "szakember"
2011. ápr. 20. 08:43
 20/49 anonim ***** válasza:
50%

7:21, mit jelent az a 21.-ik században, hogy nemzetséggyalázó?:D

Átnevelni biztos, hogy nem lehet, ha bedől a pszichológus agymosásának, akkor pedig nagy valószínűséggel idegroncsként fogja leélni az életét egy nő mellett. De azért részben a szülőknek is igazuk van abban, hogy egy 14-15 éves srácnak még semmi keresnivalója nincs a 'melegéletben', és ezt melegként mondom. De nem úgy kellene visszafogni, hogy senkivel nem találkozhat.

2011. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!