Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 15 éves meleg srácot a szülei...

15 éves meleg srácot a szülei eltiltottak mindenkitől, mindentől, mert át akarják nevelni. Szerintetek menni fog ez így?

Figyelt kérdés

sztem egy baromság, de hátha valaki hisz benne ,.... hogy látjátok? tényleg "át fog nevelődni" a srác és hetero lesz belőle? csak mert már elég régóta vannak szexuális kapcsolatai fiúkkal, aztán most a szülők elvágtak minden lehetőséget, persze ha akarja, úgyis megtalálja az alkalmat, csak én speciel az ilyen szülőket nem értem.


Ti értitek?


2011. ápr. 20. 06:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
65%
nem
2011. ápr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
76%
Fordítsuk meg: lehet egy hetero srácból meleget csinálni? Ugye, nem! Szerintem a szülők első sokkból találták ezt ki, biztosan rájönnek majd, hogy ennek nincs értelme. Megjegyzem én is nehezen tudnám elfogadni a szülők helyében.
2011. ápr. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
ja hát főleg, hogy a srác már 1,5 éve kőkeményen benne van a meleg életben, fiúzik ezerrel, na hát nála ez nem futó kaland ... csak amíg tart ez az első sokk, addig szegény srác életét vajon mennyire teszik tönkre? jó kérdés ez
2011. ápr. 20. 06:42
 4/49 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy ha a szülők férfi hormontablettákat kezdenek el neki adni, akkor nem kizárt hogy kigyógyul belőle.
2011. ápr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
51%

ma 06:46


Szerinted aki meleg az azért az, mert női hormonok túlzásban vannak?

2011. ápr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
ezt a tablettásdit én se hiszem, hiszen nem nőies a srác, nem arról van szó, abszolút férfias, élsportoló
2011. ápr. 20. 06:57
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak meleg ismeroseim...egyikrol sem mondanad meg, hogy meleg, kifejezetten ferfias megjelenesuek. Nem, nem lehet atnevelni. Ugyan mivel lehetne atnevelni, ha egyszer heteroszexualis kozegben lett homoszexualis? Igy szuletett, nem azza valt. Csak azt erik el a szulok, hogy a fiuk meg fogja utalni, viszont szulokent en ellenzem akar hetero akar meleg eseten, hogy 13-14 evesnek mar komoly kapcsolata legyen. Azt irod, hogy mar 1,5 eve nagyon benne van ebben. Mi lesz 5-10 ev mulva vele? Meg gyerek javaban. En sem engednem el ejjelre ennyi idosen - ha ilyenre is iranyult a kerdes.
2011. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

nem, inkább arról szólt a kérdésem, hogy mi a vélemény az "átnevelésről" ...


hát fiatal, oké, de manapság ez nem olyan meglepő, hiszen a 15 évesek nagy része bizony él szexuális életet, pontosan tudom, mert köztük mozgok


ez az eltiltás pedig csak oda vezet, hogy a srác már most el akar költözni otthonról, és töri a fejét, hogyan oldhatná meg, hát ennyi eredménye van :( meg hogy éjjelente a mobilról msn-ezik a fiúkkal ... no comment

2011. ápr. 20. 07:21
 9/49 anonim ***** válasza:
30%

Szegény szülök!

Megszülnek egy gyermeket, nevelik tanítják , óvják,szeretik és próbálnak neki megadni mindent és ez derül ki.Ez , h egy csúfsággá vált egy mocsok búzává.Nem tudom , h élném túl a szégyent azt sem azt , h mik lennének a reakcióim de az biztos , h miután lakhelyet változtatnánk, megtennék mindent ,h az anyaszomorító, nemzetség gyalázó gyereket vissza tereljem a normális a társadalom számára elfogadható életmódra.

2011. ápr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
07:21, te aztán durva vagy rendesen !!!
2011. ápr. 20. 07:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!