Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már vagy 3-4 hónapja nem...

Már vagy 3-4 hónapja nem tudom eldönteni, emo vagy discos legyek! Mind2 nagyon közel áll hozzám. (és emonál előre írom, nem vagyok poser! ) H tudnám eldönteni? És miért van ez velem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 15:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Talán a rokonaidat idiótázd le!

Feltettek egy kérdés, mindenki megválaszolta a saját véleménye alapján, Hogy neked tetszik-e, vagy sem, arra nagyívben sz@rok!

2009. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jól esett, amit írtál 28/lány :) Köszíí

És most pont így csinálom, h mind2 stílust beleviszem az öltözésembe stb. Eddig azt hittem, h vkinek egy stílusa lehet, deh már rájöttem, h nem :)

2009. ápr. 4. 16:55
 23/25 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :)
2009. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
jhajj istenem....inkább sztem discos....azt töb helyen elfogadják....vagy tudodmit?Légy önmagad...amit érzelaz leszel és kész!
2009. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok h egyik nap ez a stílusom 2 hét után meg más...de most már végérvényesen discos ettem mert nem tetszenek az emo srácok viszont a discosok igen és belegondoltam h egy emo csaj nem fog tetszeni egy discos srácnak...:)
2010. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!