Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már vagy 3-4 hónapja nem...

Már vagy 3-4 hónapja nem tudom eldönteni, emo vagy discos legyek! Mind2 nagyon közel áll hozzám. (és emonál előre írom, nem vagyok poser! ) H tudnám eldönteni? És miért van ez velem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 15:46
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Deh most olyat ír, h senkit nem fog érdekelni, h pl. a kötélen lógok meghalva, meg ilyenek, azért neked ez, h esne?? Meg most magamról tettem fel kérdést, nem arról, h másokat, h lehetne megmenteni, majd akk. teszek fel olyan kérdést is... pff...

Am. meg igen, lány vagyok, 15 és fél éves.

2009. márc. 1. 17:45
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

Tizenöt és fél éves vagy? Nem viccelsz?

Én nyolcra tippeltem.

Egyébként legyél emo-s! Tudod mit - inkább disco-s!

2009. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Ohh, kössz, sokat segítettél!!

És ha megkérdezhetem, akk. te hány éves vagy? fiú vagy lány? és milyen stílusod van??

2009. márc. 1. 18:12
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
K.rvára szeretem ezt a stílusosdit. Miért kell minden embernek birka módjára beállni a sorba? És ha megkérdezik, hogy mi vagy, rosszabb elmondani, hogy nem követek semmit? Ma már mindenkinek olyan kib@szott nagy stílusa van csak azt nem veszik észre, hogy ez semmit nem ér. Inkább foglald el magad valamivel, olvass, sportolj, és légy EMBER!
2009. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
ha megkérdezik, mi vagy, mond azt, hogy ember vagyok....vagy azt, hogy önmagam vagyok...miért kell rávágni egy stílust?
2009. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%

"milyen stílusod van??"

Semmilyen. Nem vagyok birka, hogy másokat kövessek, és nem vagyok majom sem, hogy másokat utánozzak.

Valahogy ennyi idős koromban meg sem fordult ilyen b@romság a fejemben. Úgy 10-12 évesként még csak-csak felmerült, hogy "hű de vagyány ez", vagy "hű de jó az". Persze már akkor sem jutott eszembe, hogy utánozzam őket. Max. csak tetszett egy-két dolog. De nem voltam sem emós, sem discós, sem rocker, sem más. Én voltam. És nem csak nekem, hanem körülöttem másoknak is volt saját egyénisége.

16 évesen már azon morfondíroztam, hogy ha elvégzem a középiskolát, hogyan tovább. Eszembe nem jutott másokat követni, mint egy ostoba kis birka.


Sok olyan van a környezetedben, mint te? Mert az utcán is lépten nyomon ilyen "sílusos" kis nyomikba botlok. Ha máshol is ez van, akkor az tökéletesen jellemzi a mai fiatalság (tisztelet a kivételnek) "magas" értelmi szintjét. :S

2009. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
67%

Majd írjál, hogy mi lettél! Nehogy bután haljunk meg!

Én speciel nagyon izgulok, hogy jól dönts!

2009. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

20:04!

Ez jó volt. ;)

2009. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező, igaz, nem nekem szólt a kérdés, de válaszolok én is szívesen... 20 éves lány vagyok és EGYEDI stílusom van! SAJÁT stílusom van, nem majmolok senkit és semmit, azt teszem amit akarok, azt veszek fel ami nekem tetszik és azt hallgatok amihez épp kedvem van...
2009. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szia,ne hallgass erre a sok idiótára! Teljesen normális,hogy ennyi idősen ilyen dolgok foglalkoztatnak.Én meg tudlak érteni.28/lány

Szerintem próbáld ki mindkettőt,legyél egy ideig emo,aztán discos.Ha már voltál mindkettő,el tudod dönteni,hogy melyik tetszik jobban. Vagy csinálhatod azt is,hogy ötvözöd a két stílus jegyeit az öltözködésedben,raksz bele emós,illetve discos elemeket is...Pl.csajosan öltözködsz,szűk farmer,szexis top,de kiegészítőkben emosakat hordasz pl.kockás vagy halálfejes vagy mittomén milyen hajpánt,öv,cipő,tépett haj stb.Ha ügyes vagy,egész egyedi stílusod lehet...Én igaz,hogy már kinőttem a tinikorból,de nekem is nagyon megtetszett az emo,viszont én már hülyén néznék ki emosan,viszont pár elemet ellestem tőlük,egészen feldobják az öltözékemet! :)

2009. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!