Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hová fajult ez a világ?

Hová fajult ez a világ?

Figyelt kérdés
Az emberek felszínesek, nem törődnek a másikkal, csak az imidzs fontos,a jó szöveg meg a trágya zenék, és lenézik aki ezen változtatni akar...meddig megy ez még?? és hogy lehet így normálisan élni??
2011. márc. 10. 12:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy valamiért te csak ezeket az embereket veszed észre.Nem mindenki ilyen,keress más társaságot.Aki meg nem szimpi,azzal ne foglalkozz.
2011. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Az emberek felszínesek"


Ha minden ember felszínes, akkor a felszínes szónak nincs értelme (nincs tartalma egy olyan jelzőnek, ami mindenre igaz).


"hogy lehet így normálisan élni?"


A normálisnak az a jelentése, hogy a bevett, a megszokott, az elfogadott, az átlagos. Ha az emberek általában felszínesek, akkor pl. a felszínesség a normális.


A kérdésedre összességében az a válasz, hogy gondolom, most olyan 14-15 éves lehetsz, de 5-6 év múlva már felnőtt leszel és nem lesz időd efféle gondolatokra.

2011. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Régen sem volt máshogy, idd el. Az ókorban is ilyen volt a világ...
2011. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sosem értettem azokat, akik jajonganak a világ milyenségéért és a fejüket fogva sápítoznak, hogy az emberek kétszínűek, és úgy egyáltalán, lesüllyedt az egész társadalom.


Szerintem meg nem - én szeretem ezt a világot és szeretem az embereket. Keresem a jót és mindig rátalálok. Mindig mindenhol, csak türelem kell hozzá, semmi más. Az élet nem fekete-fehér, és csak azok látják végtelenül rossznak és romlottnak ezt a világot, akik nem is keresnek benne mást, csupán legyintve elfogadják, hogy ez van.

Nekem sikerült felfedeznem a világon jelenlévő jót, és én magam is próbálok változtatni. Másnak is sikerülne, ha akarná...

2011. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek, halálra tud idegesíteni ez a "mindenki szar körülöttem, csak én vagyok a meg nem értett normális" hozzáállás.
2011. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Bezzeg az en idomben..."


999 FF

2011. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!