Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Idáig fajult a világ? Aki...

Idáig fajult a világ? Aki csúnya és senki se foglalkozik vele ellensúlyozza nyalizással és facebookos izébizékkel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 00:50
 1/6 A kérdező kommentje:
A nyalizás részét úgy értettem hogy volt egy barátom,de szintén voltak ilyen "bandázós" csávók az osztályban és ő mindenféleképpen csatlakozni akart,sikerült is de minden 2. mondatukkal megalázzák,tűri hogy az anyjáról beszélnek meg róla,a bőrszínéről de neki így megfelel.EZ MI?
2011. máj. 15. 00:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelési kényszer.
2011. máj. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

egy olyan ember (főleg fiatal korban) nagyon hajlandó tűrni a megaláztatásokat, csak hogy egy csoporthoz tartozhasson

de általában ez csak ideig-óráig szokott működni

2011. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"egy olyan ember (főleg fiatal korban) nagyon hajlandó tűrni a megaláztatásokat, csak hogy egy csoporthoz tartozhasson "



Ezt sose értettem. Gyakorlatilag 14 éves korom óta magányos farkas vagyok (most vagyok 18), mert nem adtam lejjebb magamból, mert nem voltam hajlandó egy olyan csopothoz szegődni, aki nem illik bele az értékrendembe. Nem cigiztem, nem piáltam, nem szóltam be a tanárnak, mitn a többiek. A véleményemet megrendszerint megmondom mindenkinek. Nem jó dolog, de sokkal rosszabb az erőltetett vigyorgás meg jópofizás olyannal, akit legszívesebben kinyírnál.

2011. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, idáig fajult a világ... :(
2011. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10:33!

Vannak kivételek, én is az voltam és vagyok is, de sokan nem ilyenek, és tartozni akarnak valahova, hogy felnézzenek rájuk, elismerést szerezzenek, és ezért képesek megalázni magukat, hátha összejön, egyszer "elismert" lesz ő is.

Sok régi tini ismerősöm is ezt tette anno, én se értettem mire jó ez, de majd tanulnak a saját hibájukból. (vagy nem)

21/L

2011. máj. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!