Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hová fajult ez a világ?

Hová fajult ez a világ?

Figyelt kérdés
Az emberek felszínesek, nem törődnek a másikkal, csak az imidzs fontos,a jó szöveg meg a trágya zenék, és lenézik aki ezen változtatni akar...meddig megy ez még?? és hogy lehet így normálisan élni??
2011. márc. 10. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

úgy lehet hogy leszarod őket és keresel hozzád hasonló gondolkozású embereket

lehet egy életen keresztül idegeskedni azon hogy úh milyen világ ez , attól ők nem változnak meg és neked se lesz jobb


vagy beállsz a sorba te is , de gondolom az nem esélyes

2011. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem hát...nade ha 500 km-es körzetben nincs olyan?
2011. márc. 10. 12:11
 3/16 Bretso ***** válasza:
És ha valakinek ez jó és az zavarja, hogy te változtatni akarsz? Az dögöljön meg? Ha nem tetszik valami ne foglalkozz vele.
2011. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg lekötni magad valami érdemlegesebbel... Semmi, de semmi értelme ezen kattogni. Ne azokkal foglalkozz, akik felszínesek és ne azokat a zenéket hallgasd, amik nem tetszenek:) Én is így teszek. Én pl. pont azokat nem veszem semmibe, akik megjátsszák magukat, vagy túl sokat képzelnek magukról. De vigyázz, nem mindenki felszínes, aki szereti a divatot és/vagy egyszerűen jól néz ki. És az sem biztos, hogy minden zene "trágya", ami neked az.
2011. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az emberek hajlamosak a saját idejüket mindenidők legrosszabbikának érezni (lásd. pl. Nostadamus vagy a Jelenések jóslataiban mindig mindenki a saját korát látja.). Biztos, hogy nem dölsz be ennek az érzésnek?


És megnyugtatlak: Lehetne ennél sokkal rosszabb. pl. Lehetne háború vagy egy komoly világjárvány... újra divatba jöhetnének a 80-90-es évek stílusú fiúbandák... ;)

2011. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
itt az internet mindenféle embert találsz, és ha 500 km-en belül nincs senki akkor ott már neked túl nagyok az igényeid
2011. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A zenét minek kevered ide, ezzel lettél teljesen komolytalan. Mindenki azt hallgat, ami neki tetszik.
2011. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hol nem az imidzs a legfontosabb? A zenében, a kereskedelemben, a politikában is csak az számít, ki milyennek látszik, a mélyét már senki nem képes pontosan megítélni, minden vagy túl bonyolult vagy túl szubjektív. Miért pont az egyes embereknél lenne ez másként, senkinek nincs már se ideje, se ereje, se kedve a másikat hosszan boncolgatni.
2011. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...A legrosszabb az egészben ,hogy az emberek tömeges elbutuláson mennek át.Pl a múltkor egy 9.es gyerek odajött hozzám mondtam neki ,hogy ott a lapát seprű takarítson fel.MEGKÉRDEZTE ,hogy melyik a seprű!!!

15évesen...

Ezektől akarod azt várni ,hogy hallgassanak rendes zenét?

törődjenek a másikkal?

Esélytelen sajnos....

Viszont az emberi gyűlölet is ott van a dologban.Én pl nem beszélek a családommal.

2011. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tom mester válasza:
Ó és az alapműveltséget már ne is említsük...
2011. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!