Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg idáig fajult ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg idáig fajult ez a világ? :S (többi lenn)

Figyelt kérdés
Az a helyzet h nyár elején összeismerekdtem egy sráccal, sokat beszéltünk msn-en, aztán úgyvolt h talizunk, de én lebetegedtem...:S 3 hétig beteg voltam. Utána bnőmnél voltam pár napot és úgy volt h lejön talizni. De megtudtam h egy 13 éves KISLÁNNYAL kavart. És rá pár napra össze is jöttek. a Srác 18 éves, én is annyi vagyok. A kiscsaj 13 évesen akkora ribanc, amilyet én még sosem láttam. És a srác még mikor sokat beszéltünk, a kiscsajt elhordta mindennek, most meg jár vele...egyszerűen nem értem :S
2010. szept. 4. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hajaj

véletlenül merrefelé történnek ezek a dolgok? rohadul ismerős szitu

2010. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
ez a divat
2010. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sátoraljaújhelyen
2010. szept. 4. 16:16
 4/13 anonim ***** válasza:

akkor az én történetem teljesen más :)

de ugyanúgy van benne féltékenység 18 év 19 éves fiú, meg egy 13 éves kiscsaj :P

2010. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nemértem mit akar egy 13 éves kislánytól...mert a csajt ismerem nagyjából...síkhülye ígyis..szal beszélgetni nemhiszem h sokat beszélgetnek, max. dugni. :S
2010. szept. 4. 16:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj, elmondom hogy ugye hasonló volt a szitu, csak ott én jártam a 13 kiscsajjal, de komolyan mondom 17-nek néztem minimum és okos is volt. Mamár egy csomó 12-15 éves csaj úgy néz ki mintha 17-18 évesek lennének, szóval egyáltalán nem csodálkozom ha azt hallom, hogy 18 éves egy 13 évessel kavar. Csak majd jön neki a pofára esés, mert egy 13 évessel nem lehet komoly kapcsolatot kezdeni, ha a csávó komolyan gondolta nagyon pofára fog esni
2010. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
meg is érdemelné...jól átbaszott...:/
2010. szept. 4. 16:31
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

hát sajnállak :S

én meg nemtom hogy voltam olyan hülye hogy egy 13 éves kiscsajt választottam egy 16 éves másik csaj helyett :S

olyan szituban voltam, hogy mindkettőhöz vonzódtam és én őt választottam :P

már megbántam :S nem érte meg az az 1 hónap együttlét :P

2010. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sztem ők sem lesznek több ideig együtt XD de mostmár le is szarom...:D majd jön vki más :D
2010. szept. 4. 17:51
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem kislány. Gondolkodásban lehet hogy az, de nézd meg a 13 éves "kislányokat". Már úgy kirakják a csöcseiket a ruhából mint a nagylányok és ugyanannyit is engednek mutatni magukból. Nem gáz ha a srác rágerjedt szerintem.
2010. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!