Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mekkora összegért válnál...

Mekkora összegért válnál gyilkossá?

Figyelt kérdés
Ha pl egy eldugott helyen a kezedbe nyomnának egy töltött pisztolyt, hogy lőj le valakit, mennyiért tennéd meg? Megtennéd? Ha feltételezzük, hogy semmilyen egyéb következménye nem lenne a lelkiismereten kívül.
2009. febr. 15. 20:49
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
senkit nem ölnék meg... nincs pénz amivel rá lehetne venni.
2009. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
63%
es kit valasztottal kedves kerdes iro en ajanlok egy embert akinek a valaszat lattam az a hentes mert annak "hideg" vere van
2009. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
88%

Én a fölöttünk lakókat sokszor ingyen is!!! Állandóan dübörögnek (hónapok óta), nem lehet idegekkel bírni! Egy hete fölmentem helyrerakni a "dolgokat"... nnna azóta síri csend van! :)

Egyébként jámbor lélek vagyok, még csirkét, halat se pusztítanék el (mondjuk azok nem is hoznak ki a sodromból, mint a fölsőszomszéd!!!)

2009. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim válasza:
100%
Jó sok pénzért megtenném. Több 10 millióról beszélünk persze. De csak mondjuk egy halálraitélt sorozatgyilkost, vagy valami elfajzott perverz disznót. Vagy egy halálos beteget, aki szenved és kéri, hogy had menjen el. Ilyen embert ingyen is.
2009. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
71%
aránylag olcsón megölnék bárkit,nem tisztelem a mai embereket és az emberi életet,örömmel töltene el a kivégzésük.
2009. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
77%

Először megbizonyosodnám,hogy az illető, akit megölnék, az meg is érdemli. Egy irodalmi példával: Raszkolnyikov helyesen ölte meg az uzsorásnőt, de Lizavetát nem szabadott volna megölnie. Még akkor sem,ha ő volt a tanú.


Mivel nem állok jól anyagilag, ezért elkérném az árát is. DE akár ingyen is őlnék,de szigorúan csak "rossz" embert. Ez örömet okozna számomra. Büszkességgel töltene el,hogy kivontam a forgalomból egy gonosz embert.


Gyereket, ártatlan embert nem őlnék meg semmi pénzért.

Számomra egy értelmi fogyatékos, de jószívű ember is sokkal többet ér, mint egy gonosz, lélektelen ember. legyen akár bármilyen kultúrált és jómodorú, vagy szép.

2009. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
74%

"Ez örömet okozna számomra. Büszkességgel töltene el,hogy kivontam a forgalomból egy gonosz embert."

És azt te döntenéd el, hogy ki a gonosz, és ki nem?

:DDDD LOL

Így te sem lennél különb nála! :)))

2009. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim válasza:
100%

sok pénzért megtenném talán.

de csak, ha tudnám kit és miért. gyereket/ártatlant soha. bár.. tényleg nem érdemli meg sok ember, hogy éljen. de minden indok nélkül, bárkit nem ölnék meg. de jó kérdés, érdekesek a válaszok.

2009. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
54%
Ha lenne rá okom(személyes bosszú)akkor ingyen is!
2009. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 64%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2009-02-22 11:37


Olvasd el még egyszer, mert ahogy látom, épp csak a lényeg nem jött le neked abból a könyvből... komolyan, nem bántásból.


Kérdező:

Összegért nem hiszem, hogy vállalnám, semekkoráért, szeretteimért ki tudja... biztos, hogy az utolsó pillanatig "harmadik megoldást" keresnék. Már ha lenne időm merengeni rajta.

2010. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!