Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mekkora összegért válnál...

Mekkora összegért válnál gyilkossá?

Figyelt kérdés
Ha pl egy eldugott helyen a kezedbe nyomnának egy töltött pisztolyt, hogy lőj le valakit, mennyiért tennéd meg? Megtennéd? Ha feltételezzük, hogy semmilyen egyéb következménye nem lenne a lelkiismereten kívül.
2009. febr. 15. 20:49
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
85%

ha épp antiszociális hangulatban vagyok, a szeretteimen kívül bárkit, ingyen is.

ha nem vagyok antiszociális hangulatban, akkor akár 5milláért is ölnék, kivéve gyerekeket, a szeretteimet, és a szeretteim szeretteit. (mivel fájdalmat okoznék vele azoknak, akiket szeretek.)

2009. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim válasza:
76%
Hát én pl a volt férjem megölném ingyen is!!!!És még lelkiismeret furdalásom sem lenne!De állatokat nem bántanék soha és gyerekeket sem,és azért még van pár kivétel akiket nem!!!De aki nekem árt azt igen!!!!És hogy mennyiért?Én bizony már egy 20 milláért simán.........főleg ha nem lenne következménye!!!!
2009. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
91%
attól függ ismertem-e, tudtam-e hogy jó ember volt, tett-e ellenem valamit, milyen a viszonyom, és még sok egyéb befolyásol, nomeg az adott szituáció, valószínűleg ha gyerekeim, családom lenne és nem lenne mit enniük 1 millió alatt is vállalnám, ez így nem lehet megmondani, nincs az ember abban a szituációban. Ha az életemet vagy a családomat kellene védeni, akkor ingyen is.
2009. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
37%
Gyurcsanyt ingyen lonnem ki amugy minden nap lovok en marhakat a vagohidon es eleg jo erzes h lehet lonni
2009. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
91%

Hidegvérrel soha nem lennék képes senkit se megölni, nincs az a pénz. ismerem magam, belehülyülnék a lelkifurdalásba.

viszont az más, ha valaki alaposan felkúrja az agyamat, és legszívesebben agyoncsapnám vagy megfojtanám egy kanál vízben:)

2009. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz... Ha nem tetszene a megbízóimnak, nyírjanak ki, de én nem gyilkolok, csak szúnyogot meg molylepkét, de ahhoz meg elég a kezem is.
2009. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
95%
adott szituációtól függ.. de lenne olyan ember akit pár milláért meg tudnék ölni és lelkiismeret furdalásom se lenne...
2009. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg személyfüggő. Teszem azt politikusról van szó igazából nem kérek semmit, csak lőfegyvert (lehetőleg pisztolyt két golyóval). Vagy egy Gepard-M6-ot, szerintem a páncélüveggel is elbánik.
2009. febr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Pénzért senkit,de ha lenne egy ördögien gonosz ember

pl:tömeggyilkos terrorista,diktátor vagy olyan személy aki sorozatgyilkos. Habozás nélkül bármilyen eszközzel.....

2009. febr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha a családomért kéne tennem, bármikor! A tesómért,anyámért férjemért bárkit, bármikor! Ingyen...
2009. febr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!