Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mekkora összegért válnál...

Mekkora összegért válnál gyilkossá?

Figyelt kérdés
Ha pl egy eldugott helyen a kezedbe nyomnának egy töltött pisztolyt, hogy lőj le valakit, mennyiért tennéd meg? Megtennéd? Ha feltételezzük, hogy semmilyen egyéb következménye nem lenne a lelkiismereten kívül.
2009. febr. 15. 20:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
94%
Huh, nem tudom. De létezik egy összeg amitől már bárkinek elkezd korpásodni a haja...
2009. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Semennyiért. De aki megmérgezte a kuytáimat, azt pénz nélkül is lelőném.


:'( Ha tudnák mekkora fájdalmat okoztak a kutyáknak, s nekünk is ... :'(

2009. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy kit.Ha egy sorozat gyilkost kéne akkor lehet megtenném.Egyébként akármilyen nagy összeg egy normális embert,sose ölnék meg.Egyszerűen képtelen lennék rá.
2009. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

van az a pénz, nyilván erősen függne attól, hogy akkor hogyan látom a helyzetet.

szerintem minimum 100 milliót kérnék.

2009. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
88%
100 milióért megölnél mondjuk egy kislányt?A pénz nem boldogít sose tennék ilyet.Vannak sokkal fontosabb dolgok a pénznél.Hiába vagy gazdag attól még nem leszel boldog.A legboldogtalanabb ekit én ismerek annak 100 milliói vannak és hagy ne momdjam hogy él,sose lennék a helyébe.Nincs az a pénz amiért megölnék egy embert.
2009. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
98%
Sok-sok-sok pénzért, aki megérdemli.... ez elgondolkodtató. Viszont gyereket, vagy olyat aki nem érdemli meg, soha. De mondjuk egy gyílkost, miért ne...
2009. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kit kéne megölni. Van akit kevés pénzért vagy ingyen is lelőnék, és van akit semmi pénzért...
2009. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Megtenném a következő feltételekkel:

-Ha a célpont nem gyerek.

-Ha egy irtó gonosz, gyilkos embert kellene megölnöm.


Megtenném Én is jópártízmillióért! :)

2009. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is ölnék valakit pénzért, akkor biztos, hogy nem milliókban gondolkodnék. Pénzért nem ölnék senkit, max ha szükség lenne rá nagyon, mondjuk pl család miatt vagy akármi miatt. Olyan 5 milliárdnál kezdődne. Annyit meg nem hiszen, hogy fizetne akárki is (:
2009. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
81%

Hát olyan 200 milkáért, de esetleg le lehet alkudni 100ra, persze csak ha tényleg nincs következménye. (egyébként ha nincs, akkor nem értem mért nem ők nyírják ki).

Mielőtt bárki mondaná, gyereket is. Ha már életet ontok ki, akkor nem teszek különbséget gyerek, felnőtt, nyomorék stb között. Élőlény az élőnyény.

2009. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!