Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mekkora összegért válnál...

Mekkora összegért válnál gyilkossá?

Figyelt kérdés
Ha pl egy eldugott helyen a kezedbe nyomnának egy töltött pisztolyt, hogy lőj le valakit, mennyiért tennéd meg? Megtennéd? Ha feltételezzük, hogy semmilyen egyéb következménye nem lenne a lelkiismereten kívül.
2009. febr. 15. 20:49
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy jó kérdés... a megbízástól is függ, hogy kit kell. De csak olyat vállalnék el, ahol van esélyem megúszni.
2009. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Én semennyi pénzért nem tunák megölni senkit,csak azt aki a gyerekeimet bántaná.Szrintem mindenki eljátszott már a gondolattal és volt akire azt mondta ezt megölné de a legtöbben csak gondolják és nem teszik meg,talán ez így jó van már elég gyilkos Magyarországon.
2009. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
93%
Az ún. "celebek" közül bárkit,akár ingyen is,örömmel.
2009. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
94%

Ajánlom neked a Klopka-A csapda című filmet. Hiszen az sem mindegy hogy mennyire vagy rászorulva a pénzre. A film egy fiatal házáspárról szól akinek halálos beteg a gyereke és csak egy nagyon drága műtét segítene. Feladnak egy hirdetést hogy segítséget kérnek, amire jelentkezik vki aki az egész összeget kifizetné, cserébe ki kellene nyírni egy "rossz" embert. Nem mesélem el az egész filmet hátha megnézed, és abból kiderül hogy a válaszom miért NEM. Semmilyen körülmények között semmilyen "rossz" embert, semmi pénzért.

Viszont ha a családomat bántaná vki akkor kegyetlenül tudnék ölni, de ez nem pénzkérdés. Ez önvédelem, fajfenntartás, természetes ösztön, vagy hívd ahogy akarod.

2009. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
90%
Ha "csak" a lelkiismeretemmel kell elszámolnom, akkor 200millióért vállalnám. Ennyiből már biztosan telik egy jó pszichológusra :-)
2009. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ kit.

A legtöbb felnőtt embert pénz nélkül is.

Gyerekért már fizetni kellene bőséggel.

2009. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
26%
Ezt én nem hiszem el.Ugye nem komolyan irtátok ezeket a válaszokat?Ugye nem?Képesek lennétek embereket ölni?Vagy az én lelkemmel van gond hogy én képtelen vagyok gyilkosságra?Valaki pár milláért képes lenne gyilkosságra.............őt kéne lelőni.Vagy hogy a szerettein kívül bárkit és annak az embernek nincsennek szerettei.A válszolók nagy része undoritó mocskos féreg!!!!!!!!!!!!
2009. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 16:22-es, aki utolsó mocskos férgez itt sok embert!


13:16-os vagyok (előtted), és igen. Teljesen komolyan gondoltam, amit írtam.

Majd ha egyszer olyan helyzetbe kerülsz, vagy ha egyszer kinyitod majd a szemed a körülöted lévő világra (leveszed mondjuk a rózsaszín napszemüveget), akkor rájössz, hogy nem is olyan nagy dolog az.

Pláne, ha a világ tele van oylanokkal, mint te...

2009. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

1622-es


Írtad: "őt kéne lelőni"

Akkor most te miben különbözöl a többitől? Te is ugyanúgy ölnél.

Így hát sajnos te is pont ugyanolyan undorító mocskos féreg vagy, mint akikre mondtad.

Gratulálok, gyilkos. :)

2009. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
Hm, ennyi választ még egy kérdésemre sem kaptam. Ki is írta a legolcsóbb ajánlatot, asszem felveszem vele a kapcsolatot ;)
2009. febr. 16. 19:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!