Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen emberek az angolok?

Milyen emberek az angolok?

Figyelt kérdés
Megpályáztam és nyertem egy fél éves munkalehetőséget kint Angliában és érdekelne,hogy milyenek az ottani emberek...(én nem az az író vagyok,aki kérdezte,hogy milyen emberek a németek ill. a szerbek )
2009. jan. 18. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Jó ez a sok kérdés most, kiírok egy következőt: milyen emberek a világ népei, sorold fel külön-külön országonként! :DDD


Szerintem, kedvesek, kissé nyugodtabbak, mint mi, elegánsabbak sokszor, olyan királyi úri nép. Egy részük kissé bizarr :)

2009. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Kedvesek, segítőkészek, hidegvérűek.

Ja és tudod, az angol humor :))

2009. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ahogy az egyik válaszoló írta: kicsit bogaras, bizarr emberek. a humoruk pedig nagyon jellegeztes, én nagyon bírom (nézz Mr Bean sorozatokat). vannak hülye szokásaik.

a konyhájuk sztem borzasztó: alig használnak fűszereket, a húst véresen eszik, folyton krumplit esznek. a desszert sokszor kimerül náluk a híres pudingjaikban (csak ők hiszik, hogy isteni) meg a melaszos süteményeikben.

a délutáni teázáshoz ragaszkodnak.

2009. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
76%

Szia, én dolgoztam kinn 8 hónapot, úgy vettem észre hogy nagyon "hazafiasak", szeretik a hazájukat, büszkék arra hogy angolok, alapvetően büszke emberek. Nyájasak, udvariasak, meg vannak a kis szokásaik, mindenük a mosolygás. Szeretik ha valaki tud illedelmesen viselkedni. Én vendéglátásban dolgoztam, és sokat voltam emberek között,szeretnek enni annak ellenére, hogy borzalmasak az ételeik,(kivéve a sütiket az nagyon tuti). Ha kimész feltétlen próbáld ki a cheesecake-t áfonyásat, életemben nem ettem még olyan finom tortát, leöntve tejszínnel...

Ha kedves vagy velük, ők is azok lesznek, udvariassággal mindent el lehet náluk érni! (bocsi hogy hosszú voltam, előtört sok emlék:)

2009. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
81%

igen kedvesek, udvariasak, amit felsoroltak a többiek, de nem mindenről beszélnek szívesen pl.: betegség, pénz, vagyon, jövedelem,és tapintatlanság náluk megállapítani: "rosszul nézel ki", "sápadt vagy".kerülik a túlzott arcjátékot a félelem, viszolygás haragkifejezését, de illendőnek számít az öröm stb kimutatása

na csak ennyi XD

2009. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Hát én kerek perec megmondom.

Portsmouthban élek 2 éve ,de kevés normális dolgot láttam tölluk.

Dolgozni nem tudnak, buták teljesen. Nem tudnak szabájok nélkül élni és ha valamit úgy kell megoldani ,hogy az nincs leirva vagy nem mutatták meg akkor lefagy az agy és jön az " ádon nó"

Minden féle kifogást keresnek hogy ne kelljen azt a rossz minöségű munkát is elvégezni amit csinálnak. Ha valamit elszurnak akkor mint a gyerekek elfordulnak és nem veszenk tudomást a világról. Főzni nem tudnak és nincs is mit ,mert egy ízes értelmes kajájuk nincs!

tudom van kivétel de itt délen rengeteg az úgynevezett chevy " fehér cigány" Nem dolgozik, segéjből él mindent meg kap szülik a gyerekeket ,de nevelni nem tudják öket , igy mind az utcára kerül és a kislányokból ribanc lesz ,majd szül egy fekete gyereket akinek (mint a legtöbbnek)

nincs apja. A gyerekután mindent megkap ház, jó családi potlék és csak tömetni kell a jukat a bevándorló feketékkel. A kisfúkból rabló lesz ,mert a tv ből nönek fel és azt hiszik maffiozok lopnak csalnak,kötekednek nem dolgoznak. Majd egyrészukböl alkoholista lesz a másikból drogos! 8 évesen éjszaka sz utcákat járják és amit csak lehet le-be-ki törnek!!Rongálnak nem nézik ,hogy a másik megdolgozott azért! 4db hitel kártya családonként!

Az új telefon ,plazma tv és playstation az van ,de fazék az nincs.

Tanitási rendszer nulla, Anglián kívül nem ismernek semmit csak a gyors étermekt.Az egyetem felér a magyar általános iskola szintjével ,de a 2 diplomás magyar azt nem nézik semmibe és különbözeti vizsgát kérnek,mi meg össze teszük a kezünket ,mert Oxford + Cambridge egyetem van :S

Sokszor nem hajlandoak lassan beszélni ,h megértsd őket, de ha megkérdezed ,h ö milyen nyelven beszél csak hallgat.

Forgalomban rémesek ha nincs lámpa akkor megáll a világ és dugó élet veszélyesek sokszor. Lerobban az autópályán és megáll az út szélén mikor (volt hogy) 5m-re volt a biztonságos pihenő. De náluk első a egészség és biztonság!

Model országban élnek ,de nem tudnak közlekedni még a kutyának is fel van festve hová szarjon ,de mivel nincs csúszó rámpa hozzá így ott marad és nem kerül a kukában ,mert lehajolni luxus, te meg járhatsz az úttesten ,mert a járdák kutya szarba áll + Mc Donalds krumpli és hús.

Hangosak nem képesek normális hangszinten beszélni 2cm ről is üvölt az ember fejébe! Szemetesek ,de a város mindig tiszta azért!

Élet céljuk nincs, buli buli buli!

Órákig írhatnám a sok butaságot ,de nem teszem.


A kisebb része nagyon illedelmes, kedves és segítőkész!

Az ország példátlanul tiszta és szép, a szeles esős idöt nem nézve. A történelmük gazdag habár sokan keveset se tudnak csak ,hogy királyság van.

Azt nem tudják páran ,hogy EU tagok!!! :O

Én mindennél többe nézem kicsiny hazánkat és Magyarország a világ legszebb országa!!! Elnézést kérek kit megbántottam! Take care.

2011. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!