Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kétszínű kiscsaj. Mi a teendő?

Kétszínű kiscsaj. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kisgimisek vagyunk, én harmadikos vagyok. Viszont van az elsőben egy csaj a pincsijével, aki az előző cicababa húga. Gondoltam adok neki egy esélyt, normálisabbnak néz ki, mint a tesója. Első héten oda akartam menni bemutatkozni, csak elkapott a röhögőgörcs mert egy haverom utánamszólt. Nyújtom a kezem, hello, XY vagyok, téged hogy hívnak? A pincsi még meg is fogta a kezem(!), megmondta a keresztnevét. Odamegyek a másikhoz is, bemutatkozom, ő meg csak mutat, hogy húzzak el és annyit mond hogy "cső!". OK, ő kereste a bajt, mindig csak csőnek vagy kiscsövesnek hívtam:D Aztán beköpött anyukájának xD És az anyuci meg leüvöltötte a fejemet meg még barátnőm fejét is. Aztán kicsit kibékültünk, kaptam egy kis tekintélyt is, mert összejöttem a suli egyik leghelyesebb fiújával (L). Aztán elvitt minket a suli moziba, megkérdeztem nem akarna-e hozzánk ülni. Ők meg csak összenéztek és grimaszoltak egyet. Aztán anyuci még az elsősök ofőjének is beköpött, hogy szekáljuk a pici lányát, mikor hozzá se szólunk. Most pluszba még az eddigi kedvenc tanárom is pikkel mert az ő gyerekei "csesztetem":( Mit csináljak? Ha ők szólnak be és visszaszólok engem meg a barátaimat hibáztatják:(

13/L


2010. nov. 25. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ismerlek. :) Veszprémben jársz suliba?
2010. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kisnita ***** válasza:
79%
Nem értem minek foglalkozol velük ha már elsőre sem voltak szimpatikusak. Ne haragudj, hogy ezt írom, de magadnak keresed a bajt. Ne foglalkozz velük és kész.
2010. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem veszprémi vagyok:) Azt hittem először azért nem szimpi, mert a tesójával elég durván haragban voltam
2010. nov. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!