Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nálam verte ki a biztosít...

Csak nálam verte ki a biztosítékot a kérdező kiscsaj?

2010. szept. 16. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
jaj de sok a hülye ember :S
2010. szept. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
hát nem tudom, én alig múltam 10 amikor megmutattam egy kiscsajnak. nem lett tőle fogyatékos, meg semmi. :)
2010. szept. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
10 évesen még kicsi voltál, nagyobbaktól hamarabb meg szoktak ijedni, mivel (kisgyerekeket leszámítva), csak perverzek szoktak ilyet csinálni.
2010. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon durva, amit mondott. En azt hittem, hogy csak egy ferfi mondana ilyet.
2010. szept. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Hát, biztos én vagyok a hülye, de:


Ha egy bányatónál nyáron néhány hülyegyerek lóbálja a himbilimbijét, meg hülyéskedik, az abszolút nem érdekelne...


de ha egy liftben, kettesben egy idegen srác megfogja a vállam és simán csak elkezd bizalmaskoni, minden további fejlemény nélkül, már az is kiakasztana, és akkor még közel sem vagyuk ahhoz, amiről itt volt szó...



Szóval nálam a két élmény össze se hasonlítható, de biztos elnyomott liftszatír-fóbiám van, amiről eddig nem is tudtam. :D

2010. szept. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Migrént kapok néha az ilyen emberektől. o.O"
2010. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ennek a kérdezőnek súlyos pszichés baja van...
2010. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
igen! mindenki jól látja, bár azért itt is volt azt hiszem egy másképpen vélekedő ... (az említett % kijön)
2010. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha már van egy ilyen kérdés, mondjátok már el, konkrétan mit tartotok durvának abban, amit mondott ?
2010. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

én pl. azt tartom durvának, hogy teljesen természetesnek veszi, hogy egy srác mutogatja a farkát egy idegen csajnak a liftben....meg a "megerőszakolás, ugyanmár" kijelentése is eléggé durva szerintem...azért megnézném a képét, ha akárcsak ketten körben állnák, lefognák és előkapnák neki...(persze nem kívánom se neki, se senki másnak...de ilyen kijelentéseket azoknak tegyen,akik erőszak áldozatává estek, megnézném, mit tennének vele!)

nem képes felfogni, hogy szegény csajnak mi futhatott át az agyán abban a pár másodpercben...meg lehet, hogy a lánynak vannak olyan rossz emlékei, amik így előtörtek neki...

2010. szept. 19. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!