Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez kicsit kiveri a biztosítéko...

Ez kicsit kiveri a biztosítékot, nem? :O

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket, jót kuncogtam rajta, erre látom a kommenteket, és vannak akik ezt véresen komolyan gondolják és elhiszik!!! Ennyire mélyre süllyed Magyarország?:O Félreértés ne essék, szeretem, imádom a hazámat, de ilyen zagyvaságokat ki vesz be?


A cikk: [link]


Durva butítás, nem?


2010. aug. 5. 19:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyben félelmetesnek is tartom, mert ha valóban valami olyan kormány kerül hatalomra, akkor ezt fogják oktatni? Európa meg majd a hasát fogva nevet...
2010. aug. 5. 19:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak poénkodtak. Gyakran látni ilyet. Az első elkezdi, a többi meg bekapcsolódik a játékba.
2010. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ööö..szerintem ez rossz kategóriában van. Mert (ál)tudományos-kulturális-történelmi jellegű, de úgyis politikai viták lesznek belőle.
2010. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont hogy direkt nem raktam a politika témakörbe, mert valljuk be, ott túlnyomó többségben vannak a szélsőjobbos nézeteket vallók, akiknél gyakrabban előforduló jelenség, hogy ilyen maszlagokat bevesznek. Én csak laikus emberek véleményére vagyok kíváncsi, és nem akarok politikai vitát.
2010. aug. 5. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy hülyeségnek néz ki. Kérném a piramis koordinátáit! Megnézném Google Mapban.
2010. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!