Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet úgy mindenkivel jóban...

Lehet úgy mindenkivel jóban lenni egy m. helyen, hogy közben nem vagy kétszínű? (. )

Figyelt kérdés
Mert ha pl a munkatársaid utálják egymást, akkor muszáj vagy hajlani afelé amelyikkel éppen beszélsz, nem? Vagy megmondod neki, hogy szerintem ebben és ebben nincs igazad, mikor látod, hogy mennyire nehezen viselne egy ilyen véleményt és sokkal inkább vágyik egyetértésre?
2011. jan. 21. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, csak nem mindenkinek megy.
2011. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, szerintem, de akkor is lesznek rosszakaróid.

Eddigi munkahelyeimen a kb 3-400 emberből talán 3-mal nem voltam jóba. Azokat le kell magasról...... :)))))

Légy önmagad, beszélgess, ha teheted. Érdeklődj mindig, még ha annyira nem is érdekel a mondandójuk, örülj az embereknek. Ez sokat jelent másoknak.

2011. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja igen: ha valaki véleményt mond másról, én pl annyival szoktam elintézni, hogy: "te nem kedveled, én viszont igen. Ez az egyéni szocproblémád, elmondhatod, meghallgatom, nem mondom vissza neki se másnak. Attól, hogy ti nem vagytok jóban, nekem még nem kötelező vele rosszban lenni."
2011. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, különben én próbáltam mindkét "csapatnak" elmondani, hogy van amiben igaza van a másiknak (szakmai), mert tényleg így gondolom, mint "kívülálló", hogy az igazság a kettő között van, de nagyon durvák, egyszerűen mintha nem is hallanának. Csak nem értem, hogy akkor miért kérdeznek.. Illetve értem, azért, hogy egyetértsek:) Á, utálom az ilyen szitukat, és most úgy érzem magam mint egy kétszínű keverőgép, mert nem foglaltam végül egyikkel szemben, sem mellett határozott állást..
2011. jan. 21. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nagyon nehéz. Főleg mert, ha mondjuk két ember rühelli egymást, és te mindkettővel jóban vagy, előbb vagy utóbb valamelyik ellened fordul, mert "az ellenséggel barátkozol". Ilyenek is vannak. Én mindig próbálok mindenkivel jóban lenni, de nem könnyű.
2011. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!