Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az miért van hogy az egyik...

Az miért van hogy az egyik barátnőm mindenkivel bunkó, de velem már nagyon-nagyon?

Figyelt kérdés
Amúgy szeretem meg minden, meg bírom ezt a köcsögösködő természetét is, de néha már tényleg nagyon sértő dolgokat tud mondani...
2011. jún. 7. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert te tűröd és nem kéred ki magadnak.

Másrészt, ha már rajtad kívül senki más barátnője nincs, kivel bunkóskodjon, ha nem veled. (Megjegyzem, én sem szívesen lennék ilyen valakinek a barátnője, mártcsak azért sem, mert: "Madarat tolláról, embert barátjáról ismerni meg". Ha ilyennel barátkozol, mindenki azt hiszi rólad, hogy te pont olyan vagy, és téged is elkerülnek a normálisan viselkedő emberek.

2011. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok barátnője van, mindenki bírja, én meg mindig rohadtul leosztom és megsértődök ha sérteget, mégis csinálja..
2011. jún. 7. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor most jön a következő kérdés: Lehet, hogy azért csinálja, mert azt várja, mikor sértődsz meg annyira, hogy meg sem fogsz neki bocsátani?
2011. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de akkor meg mindig jön hogy megbánta, na mindegy szerintem úgysincs rá magyarázat:Dxd
2011. jún. 7. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Küdd el a búsba! Mondd meg neki, hogy te már nem akarsz vele barátkozni, mert ilyen bunkók, akik csak beszólogatni tudnak neked, a te barátságodra ne számítsanak. Ekkor talán megérti!
2011. jún. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!