Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aggodom a barátnÖm miaat mit...

Aggodom a barátnÖm miaat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez akkor kezdÖdÖtt mikor egy csajszval Össze barátkozott...Még csak 13 ,de hihetetlen ,hogy miket csinál.Az idén ez a csajszi meg híta Ötet discoba 12-évesen és ott volt 21/22éves fiú és ott elkezdtek flÖrtÖlni.Mikor ezt meg tudtamnem akartam el hinni ,hogy egy 21-22 éves perversz ember egy 12éves lánnyal flÖrtÖl.Majd az a csajszi elhita a barátnÖmet annak a gyerek sz☼linapjára és ott már megntegy nála 4-5-6évvel idÖsebb fiú nyomult rálya.Majd a nyári szÜnetbe az a csajszi elhívta Ötett valahova és ott a felnÖtekk alkoholt adtak nekik és a barátnÖm részegen el kezdett ott minden félét csinálni és a fiúk meg hát kihasználták értitek? és engem meg hajnali négykor hínak és elkezdnek csidekedni ,hogy a barátnÖm miket tett...és amikor beszélek vele mikor hazajÖtt atol a csajszitol akkorolyan beképzelt lesz...Legutobb is aftak nekije alkoholt és és az egész fiú osztagok végig smárola...és ma megint mentek ilyen discoba ,de most már 13 éves de attol még gyerek és én nagyon aggodom érte szerintetek mit tegyek?
2011. nov. 12. 21:38
 1/3 anonim válasza:
hozd össze velem ;-) akkor nem lesz sok pasival csak eggyel xD
2011. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
bassz rá..
2011. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát nagyon úgy néz ki,hogy amit ő tesz azt élvezi és azért ilyen ellenséges veled mert te ellenzed és most éli a serdülő korát és ö most ezt tök normálisnak és jónak látja ami igazából nem az és ennek nagyon nem lesz jó vége hogy ilyeneket csinál! Nehéz szitu az biztos.. de hát tudom h bunkó de ez viszont igaz hogy mindenki a saját élete kovácsa!!

üdv: V.

2011. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!