Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit idegesít a legjobban az...

Mit idegesít a legjobban az angol emberekben?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok véleménye érdekel aki jelenleg is Angliàban él vagy élt.

aug. 5. 11:04
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem, dolgozz magadon, mert tényleg paranoiás lehetsz. Angliában sosem tapasztaltam azt, hogy néznének az emberek, vagy a hátam mögött osszesugnwnak, pedig még padon is aludtam Londonban, amikor nem fizettek ki. Aztán odajött 2 hölgy, hoztak nekem enni/innivalót elvitték egy charity központba, ahol fizettek nekem egy hotel szobát és enni adtak. Majd találtam egy szállásos hotel munkát Skociaban és kifizették a repülőjegyemet és még pénzt is adtak, hogy kihuzzam 1 hétig, amíg nem kapok fizetést. Ennyire bunkóak az angolok. Örökké hálás leszek nekik. Persze, amint beindult a bicikli,vissza küldtem nekik minden pénzt, folyamatosan tartottuk a kapcsolatot egymással.
aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:

"Általánosítasz."

Nyilván, hiszen az a téma, hogy "az angol emberek" - ráadásul eleve nem is mind angol, akikre gondolunk, amikor előjön ez a téma...

Egyébként meg te is általánosítasz, amikor azt írod, hogy

"Londonban ugye bunkóbbak az emberek".

aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
48%

Pedig tényleg veled lehet a baj!

Én 16 éve élek Angliában! Soha senki nem sugdolózott rólam.

Sőt ! A legtöbb dicsér milyen csinos vagyok (nő vagyok és nők is) .

Max annyi, hogy azt hiszik nekem ez adottság , hiába mondom el , hogy tornázom minden reggel és ezért kelek fel egy órával korábban, na meg egészségesen étkezem.

Ők nem teszik ezt meg , de mimdenkinek szíve joga hogyan él .

Ez alól is van kivétel , de nem sok.


Az orvoshoz tényleg sokszor nem egyszerű a bejutás, de számukra ugyanúgy nem az.

Fogyatékkal èlőkkel dolgozom , na ők azonnal már aznap kapnak időpontot .

Én összességében szeretek itt élni.

aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
53%

"Soha senki nem sugdolózott rólam."

Ezt meg honnan tudhatnád?... Nyilván azért súgdolózik valaki, ha súgdolózik, hogy ne vegyék észre, hogy mit csinál, és sokszor sikerülni is szokott. Úgyhogy simán lehet, hogy csak nem vetted észre.

aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi erővel honnan tudod, hogy sugdolózik rólad? Kérdező egyszerűen gyűlöli az angolokat, belevízionál olyan dolgokat ami nem létezik.nem ő az egyetlen aki így él kint, sok ilyen kérdés van itt is.
aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

11#


Tehat magyarul azert mert neked jo tapasztalatod volt ezert senkinek nem lehet rossz tapasztalata, de ha meg is az hulye. Hiszenneked nem volt negativ tapasztalatod, ezert masnak sem lehet.


Ez nem altalanositas??


En meg olyat nem tapasztaltam amit te, igaz nem voltam az utcan sosem, de emiatt nem hiszem el amit mondasz es dolgozz magadon, hogy el tudd fogadni a masik tapasztalatat akkor is, ha az elter a tiedtol..

aug. 6. 14:09
 17/50 A kérdező kommentje:

13#


Attol, hogy neked mas tapasztalatod volt eltudod fogadni,hogy masnaklehet olyan tapasztalata ami neked nem?


A masik dolog az, hogya kerdes ugy szol, hogy "Mit idegesít a legjobban az angol emberekben?" es nem pedig az, hogy mit szeretsz rajtuk.


En elfogadom, ha valakinek csak jo tapasztalatai voltak, vannak, de nem ez volt a kerdes es ne kerdojelezd meg az en tapasztalataimat.


Nem ismersz, nem tudod, hogy hol dolgoztam es ott hogy bantak az emberrel..

aug. 6. 14:14
 18/50 A kérdező kommentje:

15#


Nem gyulolom oket, de vannak emberek akik idegesitenek. En ugy latom, hogy te gyulolod azokat akiknek negativ tapasztalata mer lenni az angol emberek egy reszevel csak mert neked nem volt ilyenben reszed.

aug. 6. 14:17
 19/50 A kérdező kommentje:

Kb 67 milliò ember él a UK-ban.

Nehogy már mindegyiket ismerjétek..


Akkor ki általánosít?


Az, hogy mi idegesít a legjobban azAngol emberekben nem mindenkinek szòl mert ha semmi akkor ne válaszólj a kérdésre..


Ilyen ehyszerű.

aug. 6. 14:51
 20/50 anonim ***** válasza:
90%

"Akkor ki általánosít? Az, hogy mi idegesít a legjobban azAngol emberekben..."

... az maga az általánosítás, tehát te magad általánosítasz eleve.

aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!