Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit idegesít a legjobban az...

Mit idegesít a legjobban az angol emberekben?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok véleménye érdekel aki jelenleg is Angliàban él vagy élt.

aug. 5. 11:04
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:

Egy évig éltem Angliában, és a mai napig rendszeresen visszatérek forgatásokra és nyaralásokra, barát látogatásokra.

Nincsenek igazán rossz tapasztalataim az angolokkal, de hozzá kell szokni a kultúrájukhoz. Ez mondjuk minden népnél igaz. Én olyan közegekben mozgok, ahol elég gyakoriak például a elitebb magániskolás tapasztalatok, így amikor ilyesmik szóba kerülnek, akkor néha oda kell nekem súgni, hogy miről hangzott el utalás, miért volt vicces ez a vicc, ilyesmik. Kicsit olyan, mintha mindenki ismerné a másikat, a modern változata egy Austen regénynek (amit nem bánok, csak meg kell szokni).

aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Nekem van pàr.


1.Sugdolózás és megjegyzések tevése a másikra szinte alap és mindenapos dolog sajnos.


2.Más bánás mód az angolokkal vagy a külföldivel munkahelyen, orvosi vizsgálatoknál.

Van egy nagyon lusta angol kollégám. Minden évben fizetés emelést és bonuszt kap. Mindenki tudja, hogy alig csinál valamit..


Orvosnál az orvos 5 perc alatt leráz és ami egy angolnak egy hét az nekem 2-3 hónap egy vizsgálatra..



3.Ha egy szakállas angol férfi sétál az utcán egy női ruhában akkor senkinek nincsen egy rossz szava..


Volt, hogy ugyan ezen a napon én mentem normális ruhában farmer, póló és láttam, hogy rajtam

sugdolóznak, nevetnek.


4.A másik dolog ami idegesít a kötelező beszélgeni és mosolyogni, mert ha nem akkor úgy néznek az emberre mintha egy ufó lenne.


5.A bámulás. Ezzel ki tudnak borítani. Mikor megyek az utcán és látom, hogy bámul valaki, de én nem akarok beszélgetni ezért nem nézek oda. Nem azért mert nem látom hogy néz, hanem mert nem akarok vele szem kontaktot.


És ilyenkor is jön a sugdolózás, nevetés, megjegyzések stb..

aug. 5. 14:23
 3/50 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon paranoiás ember lehetsz.
aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
90%
Ott éltem 5 évig, és szerintem az angolok a legkedvesebb nemzet európában. Semmi bajom nem volt velük soha.
aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

8 éve élek itt.

Csak tudom már mikor sugdolóznak rólam mert van mikor hallom.


Ugyan ez az orvosi vizsgálat. Kollégám angol egy hét várakozási idő, nekem 2 hónap ugyan arra a vizsgálatra..


Ez nem paranoia hanem tapasztalatok.

aug. 5. 14:43
 6/50 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyél ennyire öntelt, senkit nem érdekelsz annyira, hogy veled foglalkozzanak. Ez sima paranoia, bemesélsz magadnak mindenféle hülyeséget.
aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Melyik részén élsz?
aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Hampshire-ben éltem 3 évig és utána Dorset-be költöztem. Itt jobb, de itt is van sugdolózás.
aug. 5. 15:04
 9/50 A kérdező kommentje:

6# te ott voltál amikor ezek a dolgok történtek?


Nem!!!!!!


Akkor?

aug. 5. 15:05
 10/50 anonim ***** válasza:
93%
Általánosítasz. Én Londonban élek, és nem tapasztalom ezeket, esetleg elvétve. Pedig Londonban ugye bunkóbbak az emberek
aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!