Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálja sok ember a CBA-t?

Miért utálja sok ember a CBA-t?

Figyelt kérdés
júl. 5. 11:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mivel 15-20 éve valóban drágább volt, ez beragadt az emberek fejében és nem mennek oda.

Én nemrég többször vásároltam egy CBA-ban, sok minden le volt akciózva (semmi nem volt romlott), és olyan ügyesen tudtam sokfélét összevásárolni, hogy nagy átlagban olyan 5-6 évvel ezelőtti árszinten tudtam vásárolni. De a bolt kongott az ürességtől, félek, nehogy becsődöljön.

Ez az a bolt volt, ami életem első élelmiszerboltja volt. 40 éve egy kis lakótelepi ABC volt, először ott vásároltam egyedül, anyukám is oda vitt be.

Azóta CBA lett, kibővítették és ahhoz képest, hogy 40 éve sokkal kisebb kínálata volt, mint ma, nem népszerű. Szerintem sok hasonló bolt van így. A népszerűtlenségben az is benne lehet, hogy az emberek fejében ez és a többi magyar hálózat tudat alatt a szoci ABC-kkel kapcsolódik össze és inkább a trendibb külföldi hálózatoknál vásárolnak.

júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!