Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálja sok ember a CBA-t?

Miért utálja sok ember a CBA-t?

Figyelt kérdés
júl. 5. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudok róla, hogy utálnák.


Én csak nem szeretem: drága, sokkal többször találkoztam romlott étellel, mint bárhol máshol.

júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Én nem utálom, de valóban ritkán megyek oda, mert drága.
júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 hollófernyiges ***** válasza:
29%
Rossz minőségű és fideszes.
júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
54%
szerintem szimplan nincs akkora “hire” mint a nagyobb uzleteknek (spar, tesco, lidl), nekem is elobb jut eszembe hogy ott vasaroljak mint pl a cba-ba vagy realba, coop-ba. de ez lehet full hulyeseg es csak en gondolkozok igy. de nyilvan nekik is meg kell elni valamibol, csak megkonnyiti az emberek eletet hogy egy nagyobb uzletbe mindent egy helyen megtalal, nem kell a cba-bol meg kulon viragbolba menni (pelda) mert az is keznel van.
júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Régen én is utáltam a Fidesz-kötődés miatt, de meg kell hagyni, bizonyos dolgokból sokkal nagyobb a választék, mint az Aldiban vagy a Lidl-ben, és nem minden drágább. Talán néhány helyen a személyzet kevésbé udvarias, vagy ilyesmi.
júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Drága
júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Drága de szerintem nem azért drága mert CBA, ugyanis a reál , coop is drága. Ezek franchise-ok és egy vállalkozo üzemelteti őket. Gondolom megvan kötve a kezük sok mindenben és nem tudjak olyan olcsón adni a dolgokat mint a Lidl.
júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Én is úgy tudom, hogy mert magyar üzletlánc. Tiszta magyar és ez a nyugati multikulti ellentettje. Úgy gondolják fideszes, mert ha valami full magyar tulajdonban van az már szinte kirekesztő, náci. Lásd ezeket a szavakat használja a nyugat a nemzeti dolgokra.


Pedig ha megnézed a Fidesz megvette a rezsi szolgáltatókat, ami már az államé és onnantól nem is volt gázáremelés, villanyáremelés. A CBA-ban is vannak drága & olcsó termékek is

júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ha már idekeverted a gáz- és villanyárakat, bár nekünk ez jó, de milyen áron csinálta a Fidesz? Más f...val verte a csalánt, ugye. Azaz úgy, hogy a bevétel ne csökkenjen, azaz pl. a szolgáltatókat nem kompenzálta semmivel, éljenek meg, ahogy tudnak, emellett azt sugallta, hogy akkora a bevételük, hogy talicskán tudják csak elhordani a szegény emberek pénzét. Ezzel szemben tudtommal nem volt pénzük semmilyen fejlesztésre, esetleg karbantartásra, béremelésre sem. Hasonló a helyzet a benzinkutakkal. Nekem ugyan nem a kedvencem a CBA, de az sem igaz, hogy minden drágább lenne, mint máshol. Járok is rendszeresen pár dologért, ami máshol nincs. Tehát az utolsó mondatoddal egyetértek.
júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"Úgy gondolják fideszes, mert ha valami full magyar tulajdonban van az már szinte kirekesztő, náci."


[link]

júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!