Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebook mánia? Velem van a baj?

Facebook mánia? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Ismerőseim már hónapok óta nyaggatnak, hogy regisztráljak Facebook-ra, néha kikészít. Lassan már napi szinten kapok olyan megjegyzéseket, mint pl. "Miért kell bujkálnod?"

"Ne legyél már ennyire antiszociális!"

Engem egyszerűen nem érdekel, főleg nem mások magánéleti hírfolyama, a kis alkalmazások, játékok.

Iwiw-re is csak azért regisztráltam, hogy megtaláljam pár régi ismerősömet, de nekem ennyi elég.

Miért nem bírják elfogadni?


2010. okt. 12. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok regelve. Mondd azt hogy csak elvenné egy csomó időd. Azt megértik szerintem.
2010. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez most a menő, a trendi, a cool. Állj be a sorba és nem fognak nyaggatni. Legyél birka, bégess te is az arckönyvön. Ha nem, akkor már antiszociális vagy aki nem bír beilleszkedni, és maradi vagy.
2010. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 jamesbond válasza:
100%
A fércbuk egy hülye divat. Adathalászok, vírusgyártók mekkája. Az IWIW mindent tud amit kell, és közel sem tombolnak rajta annyian össze-vissza. Nagy nehezen leszedtem magam róla, mert nekem teljes káosz.
2010. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem pedig egy próbát megérne a dolog, még ha nem is érdekel annyira. Gondolom a barátaid sem azért akarják hogy "csatlakozz", mert olyan nagyon rossz dolog lenne a facebook :) Felregisztrálsz, körülnézel, ennyi. Nem több egy fél óránál. Ki tudja, lehet közben megkedveled te is a facebookot. :)

Ha pedig még mindig nem tetszene akkor nem mész fel többet, max félévente visszajelölgetni az ismerősöket. Így legalább a haverjaid is lenyugodnak :)

2010. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Hehe, nekem is van faxbookom.:D

De hogy mi az istennek....

Csak annyi, hogy visszajelölöm ha bejelölnek. Meg ha valakit meg akarok keresni, akkor megyek fel csak.

Nekem is tök fura, hogy egy csomóan állandóan fenn lógnak rajta. Nincs jobb dolguk? Úgy tűnik...

Ha gondolod regelj, rakj ki egy fotót magadról vagy valamiről, de azt se muszáj. Azt' kész.:P

2010. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!