Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden ivászat után kellemetle...

Minden ivászat után kellemetlenül érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hülyén érzem magam minden ivászat után. Nem szoktam hullarészegre inni magam de viccesre igen. Általában ha iszok hangosabban beszélek a kelleténél. Így volt ez most a céges bulin is. Tök kellemetlenül érzem magam, hogy emlékszem mindenre de még is úgy tűnhettem mint aki full részeg. De nem csak a mai este utàn hanem minden ivós este után. Másnap reggel tök kellemetlenül érzem magam hogy leégettem magam vagy ilyesmi. Hogy lendüljek túl ezen?

(NEM SZOKTAM HULLA RÉSZEGRE BEBASZNI)Csak normális kommenteket légyszi.

20/L


2022. dec. 8. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne igyál.
2022. dec. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyál limonádét.
2022. dec. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy idővel elmúlik de nekem nem volt olyan szerencsém. Ha introvertált, csendesebb személyiség vagy, az lehet az oka, hogy furcsa neked a picit is feltúrbózott te.
2022. dec. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A jelenség neve szalonspicc, szinte mindenkinek van ilyen fázisa az ivásban. Szerintem cucik a spicces lányok, kicsit előjön egy rejtettebb énjük. Ilyenkor belátni egy pillanatra a tudatos, fegyelmezett és falakkal védett világukba. (Persze nem jó, ha ott kínos dolgok vannak, pl. vki trágár vagy tahó lesz.)


De pont ezért iszunk, ez fegyelmezettség-elengedés a lazítás fontos része. Szerintem belefér egy kis harsányság, nem kell kínosan érezned magad.

2022. dec. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én egy pályakezdő vagyok. Voltak nálam részegebb emberek is (sokkal). Meg azért ezen az estén voltak nagyobb emberek is. Főnökök, igazgatók, osztályvezetők stb. És tudom hogy olyan nagyon gáz dolgot nem csináltam azon kívül hogy max nem mentem teljesen egyenesen meg kicsit hangosabban beszéltem. De mégis annyira kellemetlenül érzem magam hogy az a pár ember aki józan volt az látta. Nem valami szívesen megyek be holnap dolgozni…
2022. dec. 8. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ez ilyen, azért iktatjuk ki a frontális lebenyünket némi szesszel, hogy jobban megismerjük egymást. Szerintem ezen ne stresszelj. Menj be, végezd a munkád jókedvűen. Szerintem bíthatsz abban, hogy senkit sem érdekel, hogy milyen voltál a bulin. Ha nem csináltál semmi gázosat, akkor ennyi, lépj túl rajta, és ha ez neked fontos, legközelebb állj meg az ivással időben, amíg működik a kontrollod.
2022. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

Ivás nélkül is lehet hangulatot csinálni.

Én inkább ezt ajánlanám.

2022. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!