Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt miért érzem ennyire...

Ezt miért érzem ennyire kellemetlennek? Ugye nem vagyok hibás?

Figyelt kérdés

Éjszaka 2:30-kor keltem, hogy 4-re beérjek a munkahelyemre.

Sofőrként dolgozom, 2 órányira a telephelytől lerobbantam a nap közepén kb.

Amíg vártam a főnököt szundítottam egyet a kocsiban, egész jól esett, kb 1.5 órát.

Hoztak egy másik autót, arra átpakoltunk közel 2 tonna árut, és folytattam az utam a címekre.

A telephelyre 0 órakor értem be, és 0:53-at mutatott az óra amikor beléptem a házam ajtaján.

(ez amúgy rendkívüli nap volt, 8 óra alatt szoktam végezni, de semmi nem jött össze tegnap)


Lefeküdtem, és már aludtam is, reggel 10-kor keltem.

Reggel látom, hogy 5 nem fogadott hívásom volt egy lány ismerősömtől éjjel 1 óra magasságában. (tehát kb 5-10 perccel azután, hogy én hazajöttem és lefeküdtem)

Mint kiderült követték, és zaklatták a házamtól nem messze amikor egy barátnőjétől tartott haza. (nem értem miért indult el egyedül)

Ide is jött, és csöngetett, de nem működik a csengőm.

Aztán innét hívott egy taxit, így lerázva azokat akik követték, és zaklatták.

Viszont megsértődött rám (szerintem) és nem értem miért.

Rezgőre volt állítva a telefonom, nem keltem fel rá, amit én sem értek mert felszoktam, de hát legalább 20 órája nem aludtam, és közben az idő nagy részében fizikai munkát végeztem, úgy hogy valószínű fáradtabb voltam mint szoktam.


Nagyon sajnálom, mert lehetett volna rosszabb vége is, és gyűlölöm az ilyen bátor, zaklató "férfiakat", bosszant a tudat, hogy én békésen aludthattam amíg vele ez történt, miközben akár segíthettem is volna.

Csak szerintem semmire nem keltem volna fel.


2022. febr. 26. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kar ezen rugózni, hisz bem tortent semmi. Amugy is a legtobb ember lenemitott, vagy kikapcsolt telefonnal alszik, hiszen nem var hivast az ejszaka kozepen. Mindenkinek joga van pihenni.
2022. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engedd el
2022. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!