Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ázsiai emberek is olyan...

Az ázsiai emberek is olyan szépnek látják pl. az európaiakat, mint az európaiak őket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez is ízlés kérdése, és van, akinek nem tetszenek, de nekem pl. nagyon bejönnek. Persze köztük is ugyanúgy vannak csúnyák, de aki szép, az annyira szép, hogy az már nem is normális. :) Keresgettem a neten képeket, és egészen elámultam, hogy a pasik is szabályosan szépek, nem jóképűek.
2008. dec. 20. 16:57
1 2
 11/12 anonim válasza:

Csatlakozok hozzád, mivel én is hasonló cipőben járok:)

Bizony, van bennük valami különleges...

Nem tudom, hogy miképpen vélekednek erről, hogy ők milyennek találnak... Eddig az illető nagyon kedves velem, és én úgy vettem észre, hogy jeleket is ad... De szerintem ez ember függő... de ha megvan két ember között a vonzalom, nem számít, hogy milyen nemzetiségű! :)

2010. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ez nagyon relatív. Én azt tapasztaltam hogy érdeklődnek a magyarok iránt.Persze ez is változó. Úgy vettem észre hogy az itt élő ázsiaiak ízlése már eléggé európai...tehát mondhatjuk hogy azt tartják plusz minusz szépnek mint mi európaiak :)
2015. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!