Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A japánok vagy a távol keletie...

A japánok vagy a távol keletiek úgy általában szeretik az európaiakat? Ha igen/nem miért?

Figyelt kérdés
a keleti nők az európai férfiakat és fordítva
2010. ápr. 8. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, ez engem is érdekelne.
2010. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

A keleti emberek távolságtartóak, de érdeklődve fogadják az európaiakat, főleg a nyugati kultúrális látnivalók, emlékek érdeklik őket. Minket magyarokat szeretnek, főleg a japánok. Az amerikaiakat nem igazán kedvelik, de érthető, hogy miért nem. A japán nőknek tetszenek az európai férfiak, de a japán férfiaknak nem annyira az európai nők.

Azért a japánokról írok, mert őket "ismerem", jártam Japánban.

2010. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Az ázsiaiak úgy álltalában nem szeretik a külföldieket, a Japánoknak is van szavuk a fehérekre (ami nem fehéret jelent hanem inkább kcisitt lenéző szó). Ennek ellenére a nőknek bejönnek az európai pasik, az amcsik kevésbé. A férfiaknak álltalában nem tetszenek a fehér nők, tetszik nekik, hogy nagy mellűek, de az európai nő barnulni próbál és nincs vágott szeme ami nem tetszik az ázsiai embernek. Ők álltalában (vannak kivételek) a fehér bőrre buknak (pasik és nők egyaránt), a pasik a vágott szemre és a nagy mellekre (de a szem sokszor fontosabb nekik mint a mellméret). A nők hajlamosak a fehér férfit a nagy pénisszel és kitartó szexuális vággyal azonosítani.
2010. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem igaz teljesen, hogy nem szeretik őket. Távolságtartóak, de ez a történelmük miatt érthető (harcos nemzet, amelyiknek az önállóságát többször is megpróbálták elvenni nem csak más távol-keleti, hanem nyugati népek is).
2010. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Anyosom japan es azt tudom mondani, hogy a legtobb japan szereti magat a feher bort. Szepnek tartjak. Gondolom, nem veletlen, hogy a gesak is "feher arcuak", mert azt talaljak vonzonak. Viszont annak ellenere, hogy szeretik a feher bort, a feher embereket nem fogadjak el 100%-ig. Ha nem japannak szulettel, sosem leszel az, ha ott elsz 50 evig, akkor sem, mert nem ugy nezel ki. Egyebkent szerintem a japanok sokkal jobban szeretik az amerikaiakat, mint az europaiakat, mert Amerikahoz meg mindig szoros penzugyi szalak fuzik, ez segitette a gazdagodasukat, es nekik Amerika meg mindig a lehetosegek orszaga, mig Europarol nem sokat tudnak. Sem a tortenelmerol, sem arrol, hogy az emberek hogy elnek. A japanok eleg zarkozott emberek, kedvesek a kulfoldiekkel, de sosem fogadjak el oket maguk kozul valonak, mert egy nagyon zart kozossegben elnek. Szoval az egy dolog, hogy valoszinuleg baratsagosan fogadnanak, de nehezen fogadnanak be. A legtobb japan amugy sem szeret mas nepekkel keveredni, tudtommal keves a kivandorlo is (maga Japan lakossaga is fogyoban van).
2010. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
87%
Ismerek itt a varosban (Pecsett) egy nem olyan regen ideerkezett Koreai egyetemista sracot, es nagyon kedves. O azt mondja hogy mas vilag de elvezi a kulonbsegeket.. amit nem szivlel neha hogy nagyon megnezik az utcan, olykor eroteljesen utanafordulnak.. ez szokatlan szamara mert ilyenre nem volt pelda a hazajaban :) de nem idegenednek el... pelda erre hogy aranylag sok az azsiai egyetemista magyarorszagon is.
2010. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Üzenem az utolsónak, hogy nekem volt korei barátnőm külföldön és voltam Koreában is és ott engen néztek meg az emberek (főleg gyerekek) a szőke hajam miatt, sőt utánam is szóltak, szóval ne panaszkodjon. :)


Alapvetően ott szeretik az európaikat, de totál más a mentalitás mint japánban (nem olyan rideg és kimértek mint a japcsik). Ezen felül utálják a japánaokat a többi ázsia nemzettel együtt, de hát ez is érthető. :)

2010. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
A japán lányok nagyon szeretik az európai és más fehér fiúkat.Kb.olyan szinten szeretik őket, mint a magyar nők az olasz palikat.
2010. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
érdekes dolgokat írtatok, köszönöm :), én is hallottam, hogy a fehér bőrt szeretik, mert hogy az régebb a nemesség jele volt, vagy valami hasonlót olvastam :D, de hogy a kis szem...én éppen úgy tudtam, hogy a nagy szemet szeretik....jöhetnek még hsz-k, akár egyéni vélemény is :)
2010. ápr. 9. 20:31
 10/11 anonim válasza:
66%
A japcsik olyanok mint Europában a németek
2015. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!