Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az ázsiai emberek is olyan...

Az ázsiai emberek is olyan szépnek látják pl. az európaiakat, mint az európaiak őket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez is ízlés kérdése, és van, akinek nem tetszenek, de nekem pl. nagyon bejönnek. Persze köztük is ugyanúgy vannak csúnyák, de aki szép, az annyira szép, hogy az már nem is normális. :) Keresgettem a neten képeket, és egészen elámultam, hogy a pasik is szabályosan szépek, nem jóképűek.
2008. dec. 20. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Tény, hogy a japán lányok nagyon aranyosak, kicsit olyan kislányosak. Ettől szépek. Mondjuk az öreg japán nők meg elég rondák...
2008. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A kínaiakra pedig már szavak sincsenek. XD
2008. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ezt ok tudnak megmondani, marmint az azsiaiak. Nem tudom mennyi azsiai latogatja ezt a forumot.
2008. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Kizártnak tartom, hogy ők szépnek látnának minket. láttál te már pl. kínai férfit megfordulni nálunk egy nő után? Mert én még soha, és nyilván nekik teljesen más a szépségideáljuk, mint az európaiaknak.
2008. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó válaszolónak: ennek leginkább az lehet az oka, hogy náluk egyszerűen nem szokás az utánafordulás. Ezerszer tiszteletalapúbb és udvariasabb társadalmak ennél a keletiek.
2008. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Az jelenthet valamit, hogy ők az európaiakat nagyorrúnak hívják?
2008. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azért gondoltam, hogy talán ők is így vannak ezzel, mint mi, mert ők megszokták a mandulaszemet, a telt ajkakat meg a pici orrokat, és talán nekik az európai ember az "egzotikus". :)
2008. dec. 20. 22:57
 8/12 anonim válasza:
86%
Szerintem nekik az európai ember böhöm lehet, hiszen ők annyira pici "törékeny" alkatúak. Gondolj bele, hogy neked tetszenek-e a nála sokkal nagyobb zömökebb bő...lásd az úszó nők
2008. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na, ez is igaz. :) Nagyorrú böhömök vagyunk tehát? :) Nem baj, nekem tetszenek. Persze nem a kicsiségük, hanem a szépségük. :)
2008. dec. 22. 17:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Az ázsiaiak is ugyanúgy vannak ezzel a dologgal, mint a nem ázsiaiak. Ugyanúgy, ahogy te is írtad, van akinek tetszenek az ázsiaiak, van, akinek nem. Ez náluk is így van: van, akinek tetszenek a nem ázsiai emberek, van, akinek nem. Természetesen sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy egy szép, de nem ázsiai jobban megtetszik nekik (lásd pl. a modelleket), mint egy csúnya, de ez persze fordítva is pontosan így van! Hogy kinek milyen ember tetszik az teljes mértékben emberfüggő és nem népfüggő. :)

2008. dec. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!