Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osztálykirándulás. Nem akarok...

Osztálykirándulás. Nem akarok menni! Valami jó kifogás?

Figyelt kérdés
Igazából nem szívlelem annyira az osztályom nem vagyok senkivel rosszba, de... jővő juniusba mennénk ugye 11-es vagyok, barátnőm se akar menni így én méginkább nem szeretnék. Csakhogy ha mondom, hogy nem szeretném biztos kérdezik h na hát miért? Meg stb és nem igazán tudom mit mondhatnék tudom ez nem egetrengető probléma de van valami ötletetek? Vagy vmi tapasztalat ezzel kapcsiba?
2010. szept. 5. 13:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
52%
Én is azt mondom, honnan tudod, mi minden történik még júniusig?
2010. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
elsőben voltam kirándulni, másodikban egy őszi kétnaposra nem mentem mert már voltam ott csomószor blabla akkor meg mondtam h nincs kedvem aztán nyári osztálykirándulás már nem is lett csinálva.... mostmeg nemtudom igazából jóban vagyok az osztállyal csak nem egy világunk van kétszínű a legtöbb és hiába nem vagyok senkivel gonosz lese szarnak csak egyketten..
2010. szept. 5. 14:36
 23/32 anonim ***** válasza:
27%
Érettségből, egyenességből : 14:29 és 14:31 = 5-ös!
2010. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
ítélkezés az jól megy mindenhol látom...
2010. szept. 5. 14:49
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
De továbbra is: miért nem jó az, hogy "nincs kedvem"? Kevés olyan dolog van, amit az ofőd jobban leszar, mint hogy neked miért nincs kedved.. Nem mész és kész.
2010. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Mert tudom hogy mindenki kérdezgetné h miért nincs kedved meg hasonlók és még nem mondtam h nem megyek csak ismétlen eléggé úgy állok h nem szándékozok menni, főleg h télleg jogsi az elég sok pénz is lesz ......
2010. szept. 5. 14:56
 27/32 anonim ***** válasza:
37%

OFF: Köszi 14:37-es :) 14:29-es voltam. Remélem nem gúnyból mondod... :)



18/L

2010. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
87%

Én középsuliban egyszer sem voltam hajlandó elmenni velük kirándulni (4 év alatt). Baromira nem voltam kíváncsi arra, hogy részegek. Ráadásul egyszer az egyik lányt felcsinálták.

Mindig megmondtam, hogy köszönöm nem, nem akarok menni. Soha nem eröltették, egyszer kellett picit felemelnem a hangom, rögtön békén hagytak.

Most OKJ-s képzésen vagyok és itt se fogok elmenni. Ha pár órás program az oké, de én nem fogok részeg, drogos tinik között tengődni.

21/L

2010. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
27%

15:16-os.

Egyáltalán nem gúnyból mondtam! (Ahogy elnézem a pontozást, nem csodálom, hogy ezt megkérdezted. Úgy tűnik, hogy errefelé másfajta értékrend a "menő"...)

2010. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

16:37 hát igen itt is volt erre példa szerencsére pont akkor nem voltam ott... és énse játszok szentet deh... valamint egynaposokra énis elmegyek majd évközbe csak félek azt mondani h nem megyek pedig hát nekik aztán sztem mndegy meg nem érdekelnek annyira de mégis :S

De azért jó h nem csak nekem van ilyenem

2010. szept. 5. 17:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!