Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért mert beteg, már nem is...

Azért mert beteg, már nem is lehetünk együtt? Vagy ez csak kifogás?

Figyelt kérdés
Barátom megfázott. Azt mondta, pár napig ne találkozzunk. Nem akarja, hogy meglátogassam, ápolgassam. Hozzánk sem jön, hogy főzzek neki levest, teát. Azt mondta, majd jelentkezik. Tegnap semmi baja nem volt, telefonban mondta, hogy beteg.
2009. okt. 5. 19:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Ha beteg vagyok,én is szívesebben vagyok egyedül.Egy náthás ember különben sem a legszebb látvány.Teát ő is tud főzni magának.
2009. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nekem jól esett, mikor a volt párom ott volt velem.
2009. okt. 5. 19:17
 3/30 anonim ***** válasza:
98%

Megértem, én is utálom, ha valaki ott sertepeltél ilyenkor körülöttem és halálra idegesít a leves és teafőzésével.

Hagyd nyugodtan gyógyulgatni. Majd jön, ha már jól érzi magát.

2009. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%

Ha jót akarsz neki, akkor úgy csináld ahogy neki jó és ne úgy ahogy te, a saját gondolkodásod alapján elképzeled.

Ő pedig megmondta mit szeretne.

2009. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Rendben.
2009. okt. 5. 19:19
 6/30 A kérdező kommentje:

Csak félek, hogy ez kifogás.

1 hónapja vagyunk együtt.

2009. okt. 5. 19:19
 7/30 anonim ***** válasza:
98%

Kifogás? Hát nem tudom, amikor én beteg vagyok a hátam közepére sem kívánom mások társaságát, egyedül akarok lenni, anyám és apám jöhet a szobámba, de csak addig amíg beadja a teát-kekszet és már fordulnak is ki.

Ez nem kifogás hanem BETEGSÉG. Ne légy önző.

2009. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
A kifogást arra értem, hogy bárki mondhatja, hogy beteg.
2009. okt. 5. 19:29
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
Ha kifogás lenne, akkor csak rontanád a dolgokat az erőlködéseddel. Ha kifogás, ha nem hagyd békén szegényt.
2009. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
ha nem bízol benne, akkor felejtsd el a kapcsolatot.
2009. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!