Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért mert beteg, már nem is...

Azért mert beteg, már nem is lehetünk együtt? Vagy ez csak kifogás?

Figyelt kérdés
Barátom megfázott. Azt mondta, pár napig ne találkozzunk. Nem akarja, hogy meglátogassam, ápolgassam. Hozzánk sem jön, hogy főzzek neki levest, teát. Azt mondta, majd jelentkezik. Tegnap semmi baja nem volt, telefonban mondta, hogy beteg.
2009. okt. 5. 19:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
Baj van a kapcsolatoddal,illetve veled,ha nem bízol meg a párodban,és feltételezed róla,hogy hazudik neked.Gondolkodj el ezen is.
2009. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%
ha csak egy hónapja vagytok együtt akkor nem gond. ha egy éve lennétek akkor már furcsább lenne... ha ő még nem érzi azt hogy annyira erős a kapcsolat hogy ápolni kell egymást akkor nem tudsz mit csinálni. és szerintem ez nem gáz, majd fogja érezni később.
2009. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Félek. :(
2009. okt. 5. 19:36
 14/30 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen, azért érdekes, ha nekem a párom azt mondaná hogy beteg, soha az életben eszembe nem jutna hogy csak kifogás. Ha ez jutna legelőször eszembe, akkor az a kapcsolat nem működik, nincs meg a kölcsönös bizalom, van helyette féltékenység, arra a kapcsolatra keresztet kell vetni.
2009. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%

rofl...ha én beteg vagyok akkor a szobámban vagyok fexem és olvasok vagy tv-zek vagy pedig internet, barátnőm el tudja fogadni, hogy ha beteg vagyok akkor még a küszöböt sem lépheti átt a szobában...

1.nem akarom rá átragasztani a betegségemet

2.utálom, ha beteg vagyok és más buzerál azt nem állom

3.az 1-es és a 2-es együttvéve

...

2009. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
1 hónap alatt még nem alakult ki a bizalom.
2009. okt. 5. 19:48
 17/30 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén szólva, ha valakivel egy hónapja vagyok együtt, akkor én sem akarnám, hogy ott jöjjön-menjen amikor beteg vagyok. Olyankor idegesítene a tudat, hogy nem tudok rá figyelni. Ha valaki már 1 éve a párom, az megint más, valószínűleg már ismeri minden hülyeségemet, nem kell már állandóan a jobbik formámat hoznom. De egy hónap után?

Akár kifogás, akár nem, egyenlőre hagyd békén, mert ha nem kifogás, akkor csak bosszantod ezzel, és a végén tényleg megunja, hogy nem hagyod békén ha kéri, ha meg kifogás, és mondjuk csak szeretné letesztelni, hogy pár nap után hiányzol-e neki, vagy ilyesmi, akkor meg pláne eltolod a dolgokat, ha nem hagyod békén. Ha meg nem akar veled lenni, arra majd akkor kérdezz rá, ha pár napig egyáltalán nem jelentkezik.

2009. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen kifogást találni, ha nem igaz, egyenlő a meneküléssel. Mert ezen még csomót sem lehet találni. De ha már egy hónapos kapcsolatnál közétek férkőzöttt a bizalmatlanság és gyanakvás, a kapcsolat meghalt.
2009. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nekem idő kell, míg a bizalom kialakul.
2009. okt. 5. 20:11
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nézd, először is Neked kell tudni, érezni, hogy a barátod mennyire szeret, mennyire őszinte hozzád. 1 hónap nem sok idő, de ezalatt azért 1-2 dolog kiderül. Az én pasim is , amikor beteg lett, küldte az sms-t, hogy ne talizzunk, mert nem jól van. Sok minden megfordul ilyenkor az ember fejében, de bíztam benne. Másnap felhívtam, hogy hogy van. Mondta kicsit jobban, de nem az igazi. De onnantól kezdve minden nap beszéltünk vagy ő- vagy én hívtam. Szóval van olyan típusú pasi, aki ilyenkor inkább "visszavonul". Szerintem holnap hívd fel és kérdezd meg, hogy hogy van... abból pár dolog kiderülhet...

2009. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!