Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osztálykirándulás. Nem akarok...

Osztálykirándulás. Nem akarok menni! Valami jó kifogás?

Figyelt kérdés
Igazából nem szívlelem annyira az osztályom nem vagyok senkivel rosszba, de... jővő juniusba mennénk ugye 11-es vagyok, barátnőm se akar menni így én méginkább nem szeretnék. Csakhogy ha mondom, hogy nem szeretném biztos kérdezik h na hát miért? Meg stb és nem igazán tudom mit mondhatnék tudom ez nem egetrengető probléma de van valami ötletetek? Vagy vmi tapasztalat ezzel kapcsiba?
2010. szept. 5. 13:59
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
95%
nálunk a hosszú hétvége a családdal mindig bejön:)
2010. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
100%

nem kötelező menni, vagy igen?

ha nem akkor egyszerűen nem mész, és azt mondod hogy nincs kedved!

2010. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
Aludj addig a barátnődnél és mondd azt h elmentél.
2010. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%

Lehetnél őszinte is...Vagy legalább is burkoltan. Ha azt mondod, hogy családi okok miatt nem mész, akkor mindenki tudni fogja, hogy egyszerűen nincs kedved menni, mégsem valltad be közvetlenül. Legalább is nálunk ez volt a slágerszöveg ilyen esetekben.

Vagy mész esküvőre vagy ilyesmire. Vagy nyertél Hawaii-ra utat:)

Amúgy szerintem kihagyhatatlan élményt jelent egy osztálykirándulás, de ha nem akarsz, hát nem mész...

2010. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
90%
Ilyen nálunk is előfordult és egy "nem, mert nincs kedvem/nem akarok" miatt nem szedtük le a fejét.Légy őszinte, mintsem lebukj és akkor az már tényleg gáz lesz.
2010. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
Mondd azt, hogy ellik a tehen.
2010. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Az osztálykirándulás nem kötelező, megmondod, hogy nem mész és kész. Ilyenkor megkérdezi a tanár, hogy miért, próbál majd győzködni, de állj ki magadért. Ha suli időben mentek, akkor az az opció érvényes, hogy a másik 11-es osztályhoz addig be kell járnod suliba, mert ha nem akkor igazolatlan. De gondolom a sulit választod, az amugy is csak fél napodat veszi el. Az ofők mindig akaratosak, nehéz lesz beadnod, hogy nincs kedved, csak az jusson eszedbe, hogy itt te döntesz, nem ő!
2010. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Nincsen pénz/ betegség?
2010. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
14:14 teljesen korrekt választ adott.
2010. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem kötelező, és hát ha suli lenne kiiratnám magam orvossal.... xD csak ha mondom h nincs kedvem és megkérdezik miért?
2010. szept. 5. 14:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!