Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem kifogás szagú?

Ez nem kifogás szagú?

Figyelt kérdés

A párom nagynénje épített egy nyaralót, idén lett kész az első szoba, tehát már úgymond használatba lehet venni. Amióta építi azóta állandóan mondogatja, hogy menjünk a párommal, érezzük jól magunkat, bármikor, csak egy telefonba kerül...

Nyár elején egyszer felhívtuk, akkor azt válaszolta, nem alkalmas, nagy a fű...utána felhívtuk még egyszer, akkor azt mondta épp akkor készülnek oda...utána még egyszer tettünk utalást, akkor "valaki más" volt ott...

Teltek a napok, de folyamatosan felajánlja azóta is, hogy menjünk bármikor csak egy telefonba kerül.

Egy hete próbáljuk elérni, de fel sem veszi a telefont, szerintem ez már direkt....

A párom szerint meg "véletlen"...

Szerintetek?


2011. szept. 7. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát.. :) Ki tudja. Lehet, hogy tényleg csak véletlen. Én nem ismerem a nagynénit, így nem tudom megmondani, viszont így kívülállógént magam is azt hinném, hogy csak kifogásokat keres. De akkor miért ajánlgatja még mindig? :/ hát, nem tudom... Hagyjátok a fenébe sztem.
2011. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki, hogy mondjon ő egy időpontot, amikor biztos jó és megpróbáljátok úgy intézni.

Vagy talán még jobb, ha ti felsoroltok 3-4 időpontot, amiből ő választhat mikor jó.

Ha így sem működik akkor tényleg szédít titeket, de amúgy lehet, h tényleg csak véletlenek sorozata...

2011. szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A drága nagymamám is ugyanezt csinálta.Felajánlotta nekünk a párommal többször és amikor szerettünk volna menni,mindig valamilyen kreált kifogással állt elő.Már többször biztosan nem fogom megkérdezni.
2011. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt nme értem, akkor minek ajánlgatja?

Ha nem akarja, hogy oda menjetek, már nem is kellett volna szóba hoznia...

2011. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem a család előtt mondogatja csak??


Vannak ilyen emberek. Lehet, hogy csak felvág a nyaralóval.

2011. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És nem lehetett volna megkérdezni ott nyomban, amikor mondta, hogy nem jó, hogy MIKOR jó? Javasolhatna ő időpontot... akkor kiderül, kifogás-e.
2011. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor mikor mondta, hogy nem jó, nem tudtunk egy olyan időpontot ami legközelebb jó lenne...ezért nem mondtunk semmit.

Most van 3 szabad hétvégénk, az egyiken mennénk...habár már nem is tudom.

Nem csak a család előtt ígérték, volt, hogy ott voltunk náluk, csak 4 szem közt is felajánlotta ismét...fene tudja...:-S

2011. szept. 7. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ez tök egyszerű :D az a lényeg hogy ö meg tett mindent fel ajánlotta nyugot a lelki ismerete ..csak ép " sose alkalmas "
2011. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

felvette a telefont az előbb, azt mondta most megint kaszálnak:D

de este visszahív és megbeszéljük. Na erre kíváncsi leszek:))

2011. szept. 7. 14:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Na mit mondott?
2011. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!