Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más nem érzi egyre nyomasztóbb...

Más nem érzi egyre nyomasztóbbnak a Magyarországi légkört?

Figyelt kérdés

Az emberek többsége fideszes vagy mi hazánk-os és ezzel elmondtam mindent.

A (szép) lányok is beképzeltek és bunkók, mintha ez egy terjedő mém lenne vagy csak egyszerűen magyarok...

Munkát nem kapok, pedig csomó helyre jelentkeztem, de vissza se hívnak.

Közben más, értéktelen trash emberek élete meg felfelé ível, olyanok boldogulnak akiknek semmi értékrendjük, vagy nézetük nincsen.

Csak dolgoznak mint egy droid, talán leszavaznak a fideszre esznek, szeretkeznek és ennyiből áll az életük. Aki egy kicsit is humánus, humanista, liberális, elfogadó, különb stb azt kinézik, megvetik és vegzálják!



2021. febr. 20. 11:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
19. Kötözködik a fene, csak érdeklődtem, sikerült-e komolyabb lakáshoz jutnod odakint, mint amilyet itthon hasonló munka árán meg tudtál volna venni.
2021. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#23 komolyabb? mit értesz ezalatt? nagyobb alapterületű? több szobás? több emeletes? nagyobb kert?


"mint amilyet itthon hasonló munka árán meg tudtál volna venni."

ilyen párhuzamot sose vontam, mivel Mo-n sose állt szándékomban letelepedni

2021. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
55%

“ A (szép) lányok is beképzeltek és bunkók, mintha ez egy terjedő mém lenne vagy csak egyszerűen magyarok...”

Szerinted az orosz nok nem bunkok? Vagy a norvegok? Ugyan mar. A magyar ferfiak sem valami vagyalmok...

2021. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mindegy, lényeg, hogy az albérletet fizetni tudod. Legalább nem élsz diktatúrában. :)
2021. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

22-es bárhol máshol, de leginkább mediterrán területen.

Miért mi van abban az evangéliumban? :D - szerintem semmi, mert ateista vagyok.

2021. febr. 20. 14:19
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Ne légy gonosz, ha jól teljesít, még lehet saját bérelt szobája, amin nem kell idegenekkel osztoznia.
2021. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26%
#25, ha más nincs is benne, Jézus tanítása segíthet jóban lenni magaddal és embertársaiddal is. Alázatra, megbocsátásra, szeretetre tanít, és ezek az erények a 21.században is fontosak, és a bodogsághoz fontosak. Ráadásul Jézusnál humánusabb ember nincs, lehet tőle mit tanulni ateistaként is.
2021. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is eleg nyomaszto lehet most a legkor Magyarorszagon, azok alapjan amiket a mediaban latok. Kulfoldon elek, jol erzem magam itt. Nalunk nem kell 8ra hazaerni, az ettermek nyitva, konditermek nyitva. Maszk az kell de ha nincs rajtad vagy nem jol hordod akkor sem kapsz penzbirsagot.

Arrol nem beszelve hogy jobban keresek itt, kiegyensulyozottabb vagyok es tobbet ertem el nehany ev alatt mint Magyarorszagon egeszen a kikoltozesemig. Raadasul ugy hogy kulfoldi vagyok, nincs itt csaladi hatterem nem ide jartam iskolaba sem.

2021. febr. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!