Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más nem érzi egyre nyomasztóbb...

Más nem érzi egyre nyomasztóbbnak a Magyarországi légkört?

Figyelt kérdés

Az emberek többsége fideszes vagy mi hazánk-os és ezzel elmondtam mindent.

A (szép) lányok is beképzeltek és bunkók, mintha ez egy terjedő mém lenne vagy csak egyszerűen magyarok...

Munkát nem kapok, pedig csomó helyre jelentkeztem, de vissza se hívnak.

Közben más, értéktelen trash emberek élete meg felfelé ível, olyanok boldogulnak akiknek semmi értékrendjük, vagy nézetük nincsen.

Csak dolgoznak mint egy droid, talán leszavaznak a fideszre esznek, szeretkeznek és ennyiből áll az életük. Aki egy kicsit is humánus, humanista, liberális, elfogadó, különb stb azt kinézik, megvetik és vegzálják!



2021. febr. 20. 11:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
"A (szép) lányok is beképzeltek és bunkók, mintha ez egy terjedő mém lenne vagy csak egyszerűen magyarok..." 🤣🤣🤣🤔
2021. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

De, egyre nyomasztóbb.

Az viszont szerencsére nem igaz, hogy fideszes lenne a többség. (Világvégi falvakban esetleg, ahol a köztévén kívül más információforrás nincs.)

2021. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
11%
Nem, sőt, Magyarország egyre jobb hely.
2021. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
:DDD a magadfajtának lehet. Biztos fideszes vagy csókos vagy. Gratulálok.
2021. febr. 20. 11:54
 5/28 anonim ***** válasza:
7%
A magamfajtának igen, és elég sokan vagyunk. Köszönöm a nevükben is.
2021. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Pukkadj meg, tönkreteszitek az országot!!!!!
2021. febr. 20. 12:13
 7/28 anonim ***** válasza:
18%
Keress egy képességeidnek megfelelő munkát és egy hozzád illő csúnyácska lányt, és jobb lesz.
2021. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
én ezért mentem külföldre. nekem nem hiányzik az a légkör, az a kilátástalanság, az éhbérért gürizés (diplomával is). saját ingatlanhoz jutni kb lehetetlen, a kormánnyal nem tudok egyetérteni, leváltása kb esélytelen. én nem akarom ebben leélni az életemet. nyugaton sokkal jobban érzem magam.
2021. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Megértem :(
2021. febr. 20. 12:44
 10/28 anonim ***** válasza:
9%
8-aska, ugye nincs bejelentett magyar lakcímed, fogat se csináltass itthon, ha beteg leszel, keress ott orvost, ne terheld a "rothadó" magyar egészségügyi rendszert.
2021. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!